Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin kúra elején hasmenés,...

Kreatin kúra elején hasmenés, mit csináljak? ( kifejtés lejjebb )

Figyelt kérdés

Szombaton kezdett el menni a hasam, ami pár smecta hatására hétfőre nagyjából elmúlt - nem leves jött, csak valamivel lazább a szokásosnál, ez alapján úgy ítéltem meg hogy már elég jó állapotban vagyok és biztos csak elrontottam valamivel a hasam.

Ez alapján tegnap elkezdtem egy feltöltést ( kreatin monohidrát ), ma meg ismét elkezdtem kiadni magamból a tegnapot amúgy a szombati módjára...más tünet nincs. Toltam már egy kreatinkúrát, tehát nem hiszem hogy attól menne a hasam . Doki kiírt és diétát rendelt el, meg hogy szedjek lactivot.

Kérdésem az volna, hogy akkor most szakítsam meg a feltöltést és kezdjem újra amikor teljesen rendbejött az emésztésem, vagy közben mehet a téma? Enni és inni tudok annyit hogy meglegyen a szükséges tápanyagbevitel, és amikor épp nem ürítek akkor edzeni is elég jó erővel tudok...

( Ha meg edzés közben jön rám akkor megy egy laza kardió a rötyiig :D)

Vélemények?



2014. márc. 19. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem sok értelme van hasmenés közben kreatinozni. Én megvárnám még vége, majd kezdeném előről a betöltést.

Fél liter víz/5g kreatin minimum, akkor maga a kreatin nem fosat meg.

2014. márc. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 norbi2010 ***** válasza:
Nekem a feltöltés alatt volt hasmenésem, azóta lentebb vettem 5g-ra naponta és nagyon szépeket nyomok. :D
2014. márc. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen.
2014. márc. 21. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!