Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » én így szeretném leadni a...

én így szeretném leadni a zsírt (főként a hasamon van) és kockás hasat szerezni. Vélemények? 22/F

Figyelt kérdés
tudom, hogy alapvetően rendes étrenddel lehet zsírt veszteni.(magas fehérje, alacsony szénhidrát bevitel) viszont sajnos nekem erre semmi lehetőségem nincsen, csakis azt tudom enni amit főznek itthon. a zsíros dolgokat távolról kerülöm, semmi üdítő vagy cukros dolog. már körülbelül egy hónapja sokkal kevesebbet eszek mindenből mint régen, és naponta 4-5x eszek. heti 3x itthon súlyzós edzést végzek, az egykezes súlyzóimmal egész jól meg tudok dolgozni minden izomcsoportot. heti 5x futni járok, egyelőre 30perc kocogást végzek. hiszek abban, hogy lehet így is zsírt veszteni, sőt, bár tudom, hogy az izomveszteség is benne van. sok ismerősöm aki sportol is szálkás és szinte biztos vagyok benne, hogy nem figyelnek oda az étrendre, még a mennyiségre sem szinte.. szóval max nyárra kockahasat szeretnék elérni így. vélemények?
2014. márc. 19. 18:02
 1/8 A kérdező kommentje:
a lényeg, hogy súlyzós edzés+futás kombóval(ami egyre több lenne) szerintem meg lehet. erről érdekelne a véleményetek röviden:)
2014. márc. 19. 18:32
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Így nagy valószínűséggel fogyni fogsz! De a nyár az nem garantált.. alkatfüggő hogy ki mennyire hízékony meg fogy..öö..ékony.:D
2014. márc. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, mások véleményét is szívesen meghallgatom!
2014. márc. 19. 20:15
 4/8 Frontosa ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondani, ha deficitba vagy akkor fogyni fogsz. Viszont mivel étrended nincs és a megfelelő fehérjebeviteled sincs meg, sok izom is menni fog.

Üdv,

2014. márc. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen sajnos izom veszteség nélkül nem lehet fogyni, de megfelelő étrenddel elég csekély szintre le lehet gyűrni, ha ebédbe nem is tudsz de reggel meg este még ott van egy megfelelő kajára. Lefekvés előtt egy raklap túrót egyél meg!!! ( nem kell félni a mennyiségtől, de csak sovány esetleg zsírszegény esetében) ha nem tudod megenni akkor keverd joghurttal én 1:1 arányban szoktam 250-300 grammot (ez csak a túró)

Na szal edzés... Nem rossz amit csinálsz, de a futás az kevés!!! Nincs így a szervezeted elég ideig aerob tartományban (zsírégető) azt szokták javasolni, hogy legalább 45 perc, én azt mondom legyen legalább 1 óra! Én 1 óra 15-30 percet szoktam heti 4x! Azt javaslom kövesd te is ezt a legalább egy órát nyugodtan mehet heti 5x is, elvileg lehetne minden nap is de....

2014. márc. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem! és ha csak úgy menne 1 óra vagy több futás, hogy közben 2szer , háromszor megállok egy fél percre- percre gyors sétálni az baj? úgy értem, hogy ugye akkor nem "nullázódik" le a számláló és nem kell megint +fél óra hogy zsírégető tartományba lépjek ugye? (tudom viccesen hangzik :D) mert ezt sosem értettem. persze a séta minél gyorsann lenne hogy tartsam a pulzust kbra
2014. márc. 25. 22:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell fél óra van aki akár 10-15 perc alatt eléri az aerob tartományt! Aerob titka a lassú folyamatos (egyenletes) mozgás, a te esetedben futás, de inkább nevezzük kocogásnak, súlyod nem írtad de én a magam 95 kilójával és 13% os testzsirommal 1 kilómétert 6:30-6:40 alatt futom, még fénykoromban mikor versenyeztem fekvenyomásban nagyon szerettem volna beleférni a 93 ba (sikerült is) akkor ment a 1,5 óra átlagosan 6:20as tempóban
2014. márc. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fenti számok csak viszonyítási alap, az a lényeg hogy egybe lemenjen! Ha 7perces átlaggal az jó tökéletes!
2014. márc. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!