Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány kilós súlyzó jobb a karra?

Hány kilós súlyzó jobb a karra?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és azt szeretném ha vékony, izmos karom lenne és ennek érdekében eddig mindig 4-5 kg-os súlyzókat használtam de a barátnőm szerint ettől csak vastag lesz a karom mert így erősítek. Tényleg elég 2 kilósat használnom ha szálkásítani akarok?
2014. márc. 19. 18:07
 1/5 STIG999 válasza:
19%
A te esetedben érdemesebb tényleg a kevesebb és abból többet mert a nagyobb súlytól csak vastagabb lesz a karod
2014. márc. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tkodit ***** válasza:
Sárga kapszula, sürgősen!
2014. márc. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dogmatix91 ***** válasza:
Ideje lenne elfelejteni ezt a magas ismétlés szálkásítás, alacsony ismétlés tömegelés f@@szságot. Használd csak a 4-5kg-os súlyzót, a barátnődet meg töröld képen egy tenyér finggal. Ja és ahogy az előttem lévő hozzászóló is írta, olvasd el a Sárga Kapszulát.
2014. márc. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőd tanácsaira ezentúl ne figyelj szerintem. Olyan súlyt válassz amivel 10-12 ismétlés megy. 2 kg-os súllyal csinálhatsz egy idő után akár 50-100 ismétlést is ami időigényes és emellet értelmetlen. Csak elfárad a karod, de izomépítés szempontjából nem sokat ér.


Attól meg nem kell félni hogy hatalmas izmaid lesznek a nagy(obb) súllyoktól, mert lány vagy (persze amíg nem nyomatsz szteroidokat, de remélem nem is gondoltál ilyenre).


Fentebb említett sárga kapszula egy könnyen érthető és sokat segítő olvasmány, érdemes elolvasni.

2014. márc. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dogmatix91 ***** válasza:
Azért azt nem mondanám, hogy az 50-100as ismétlésnek nincs értelme, de tény, hogy az izomépítéshez nem a legideálisabb ismétléstartomány.
2014. márc. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!