Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Házi konditermet milyen...

Házi konditermet milyen eszközökkel kell berendezni?

Figyelt kérdés
max 200-50 ezer Ft van rá

2014. márc. 19. 18:17
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

én erre gondoltam:


[link]

[link]

[link]


+2 db kézi súlyzó kb 15 kg súly súlyzóként

fekve nyomó rúd + 60 kg súly

2014. márc. 19. 18:21
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát ha leírod, hogy milyen kondiban vagy akkor könyebb válaszolni, mert ugye nem mindegy, hogy 40 kgval vagy 80kgmal nyomsz fekve. Ha ezt beírod akkor holnapra leírnám, hogy 250 ezerből, hogy tudod kihozni a legjobbat szerintem.
2014. márc. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

vegyél állítható padod és már is sok mindent megtudsz csinálni +2 egykezes súlyzóval :)

a bicikliző gép felesleges szerintem elmész és tekersz és kész :)

2014. márc. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

magasság 180 cm

tömeg 67 kg


edzeni inkább saját testsúllyal illetve két kb 8 kg-os kézi súlyzóval szoktam

2014. márc. 19. 18:33
 5/13 anonim ***** válasza:

1 olyan erökeret amin tudsz tolodszkodni es huzodszkodni.

1 olimpiai rud.

Egy vízszintes pad.( fekvenyomo allvany nem kell mert ott az erökeret)

160 kg suly es egy jo ideig meg vagy.

2014. márc. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

saját testsúlyos edzést részesítem előnybe ezért is linkeltebb az első "műszert"


a másodikon van lábgép és scott pad is


szobabiciklivel meg be tudok melegíteni


meg ha jutna még egy kis pénz akkor 1 bokszzsákot és 1 pár kesztyűt is vennék

2014. márc. 19. 19:28
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha csak testsúllyal szeretsz edzeni. Nincs szükséged semmire, csak a Fegyencedzés című könyvre. Kiütöd a falból a téglát csak úgy zörög :) Max ahhoz jó egy sima Tolódzkodó állvány húzodzkodóval egybe építve. Hát, tricepsz, bicepsz mehet.



Nekem hasonló van mint ez. [link] Egész pontosan ugyanezt tudja, csak régebbi típus és fehér. Arnold Gold. 30 ezerért vettem használtan, kint volt az esőbe egy nájlon alatt. A görgőket szétszedtem beolajoztam, kapott egy festést és új csavarokat, mint az új.

Plussz vettem hozzá szintén használtan súlyokat és rudakat, 30 ezer. Ezek nem gyáriak hanem esztergáltak. 2db egykezes, 1 db kétkezes, rögzítő csavarokkal. Ebben a 30-ban természetesen benne van a 180 kg súly is különböző méretű tárcsákkal, ezeket lefestettem, megmértem és ráírtam az értékeket. ha újonnan akarod ezt beszerezni kb 250.000. be gondolkodj.

2014. márc. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

veterán láttam ehhez hasonlót szintén ráfért volna egy felújítás ahogy te is csináltad +adta az illető a súlyokat kb 60 ezer lett volna csak nekem kellet volna megoldani a szállítást


az a baj hogy csak saját testsúllyal végzett gyakorlatokkal nem hiszem hogy látványos eredményt is elérhetek

2014. márc. 19. 20:16
 9/13 anonim ***** válasza:

Érdemes itt is körbenézni:

[link]

2014. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

7. vagyok a 9. belinkelt egy oldalt, ott van pont az amit én felraktam elég húzós ára van, szóval jobb a használt.

Nos az igazsághoz az is hozzátartozik hogy a benzinköltségem az 6 ezer volt mert elmentem érte, a csavarok meg a festék az 4 ezer. 2 helyről bányásztam össze 1 hónap alatt a készletet.


Pl egy fegyencedzéssel is nagy lehetsz, ez kétségtelen. Csak éppen több idő kell hozzá, előnye hogy erősek lesznek az ízületeid és a fejlődés bár hosszabb távú de biztonságos. Viszont a jól megtervezett súlyzós edzés hamarabb hoz látványos eredményt egy jó étkezéssel kombinálva. főleg ha még szedsz hozzá "mást" is, akkor aztán végképp. Hátránya, az izom sokkal gyorsabban erősödik mint az ízület, az izom bírná csak éppen az ízület adja fel. A döntés a tied :)


3 évvel ezelőtt megreccsentettem a jobb könyököm, fekve tricepszezés közben, utána fél évet hagytam ki és azóta sem tudok fekve tricepszezni, mert azt az egyfajta mozdulatot képtelen vagyok megcsinálni úgy érzem hogy megint baj lesz :D

2014. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!