Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen "egyszerű, de nagyszerű...

Milyen "egyszerű, de nagyszerű" csirke recepteket szoktatok készíteni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 20. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Jól besózom, befokhagymázom a kockára vágott mellet. Felhevített kókuszolajon megsütöm pár perc alatt. Legtöbbször ez megy.
2014. márc. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A csirkemellet vékony szeletekre vágom és befűszerezem (só, bors, foghagyma granulátum vagy pedig só és zöldfűszerek, amit épp találok itthon) és én is kókuszzsíron kisütöm.

Én nagyon szeretem ezeket, de mostanában kipróbáltam pár builder gastro-s receptet és azok is nagyon jók.


Egy tipp: ha a borsot frissen ledarálod és nem daráltat veszel alapból, akkor sokkal finomabb lesz minden, össze se lehet hasonlítani.

Erre egyszer véletlenül jöttem rá, mikor nem volt itthon darált bors, csak egész szemes és gondoltam nem megyek boltba ledarálom azt ami van, utána nem hittem az ízlelőbimbóimnak, azóta csak így borsozok.

Érdemes mindenkinek kipróbálnia.

2014. márc. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!