Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Amikor betegek vagytok akkor...

Amikor betegek vagytok akkor mit kajáltok? Mert én képtelen vagyok csirke, rizst enni. Semmi étvágyam nincsen. Ilyenkor sokat vesztek? Tegnap óta már 0,5-1kg-val kevesebb vagyok. Ha újra elkezdek majd edzeni akkor gyorsan visszajön az izom?

Figyelt kérdés

2014. márc. 10. 09:02
 1/5 A kérdező kommentje:
ha csirke+rizst ennék akkor valószínüleg kihánynámm :D
2014. márc. 10. 09:03
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozz esetleg krumplival. Igyál sok vizet. esetleg BCAA-t. Keress valamilyen fehérjeforrást, amit meg tudsz enni. (halkonzervpl.) Vagy tejsavófehérjét, ha bent marad, gyorsan felszívódik. Az a -1kg meg tuti nem izom, ilyen gyorsan nem épülsz le. Valószínűleg, a víz és a glikogén ürült ki a szervezetedből. Jobban leszel, visszatöltődik és nem lesz gáz. Jobbulást!
2014. márc. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egy nap alatt 3-4kg-ot is ingadozhat a súlyod a folyadékháztartásod függvényében. egy nap alatt nem adsz le kilókat ne aggódj, most ne a kajáláson idegeskedj, hanem feküdj, gyógyulj.
2014. márc. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó bőséges húslevest, ilyenkor nekem ez megy. Vagy ha annyira rottyon vagyok, akkor szinte bármit, hogy ne legyek akkora kalória mínuszban, persze sosem erőltetem ilyenkor. Szerencsére nem gyakran fordul elő.
2014. márc. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyél olyan húst amit kívánsz.
2014. márc. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!