Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ennyi elég a célom elérésére?

Ennyi elég a célom elérésére?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és általánosságban, ha mondanak bármit is a testemre akkor az az, hogy jó, de a fenekemet kicsinek és/vagy formátlannak találják. (nem sértődöm be rajtuk, senki sem tökéletes)

És most elkezdtem futni, olyan 10perc 2km-t. Naponta/kétnaponta elég lehet, hogy valamiféle jó hatást érjek el vele, vagy egy nagy nulla?

Ha igen, akkor mikor látszik meg a hatása, ha nem, akkor mivel próbálkozzak?

Remélem, hogy kapok válaszokat, tanácsokat, ötleteket és előre is köszönöm :)


2014. márc. 22. 20:26
 1/3 Osynho ***** válasza:
Súlyzós edzés + tudatos táplálkozás. A futás nem igazán izmosításra való, inkább állóképességet növel.
2014. márc. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább kitöréseket és gugolásokat csinálj. Nekem az a tapasztalatom, hogy bár az izomláz nem feltétele az izom növekedésének, de amikor kitöréseket és gugolásokat csinálok akkor másnap a fenekemben izomláz van, futás után pedig nem.
2014. márc. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez tényleg egy nagy 0
2014. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!