Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnöveléshez megfelelő e...

Tömegnöveléshez megfelelő e ez a csomag?

Figyelt kérdés

Hello !

Pár hónap múlva leszek 16 , testsúly 70kg , 7 hónapja edzek "komolyan" . Már a megfelelő étrend megvan , ezt szeretném kiegészíteni a következőkkel :

Tejsavó fehérje koncentrátum + Carb F + Mega Daily One Plus .

Kérdés , hogy tömegnöveléshez jó lenne e ez a kombináció . Ha nem , mit változtatnátok ?


2014. márc. 22. 21:35
 1/8 dirtboy ***** válasza:
jó lesz bár a termék nem derül ki abból hogy whey koncentrátum
2014. márc. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tejsavó Fehérje + Carb-F

Mega Daily One + C Vitamin kiegészítés 2000-3000 mg/ nap

Jöhetne még D vitamin is +ba meg Kálcium-Magnézium idővel ha gondjaid lennének.

2014. márc. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Builder-es Basic Whey-en gondolkodtam .

Köszönöm , és C-vitamint tervezek a Mega mellé .

Annyit szeretnék még megtudni , hogy ez ilyen korban megfelelő e vagy inkább egy összetettebb tömegnövelő ?

Ugyan olyan hatásosak ?

2014. márc. 23. 09:50
 4/8 dirtboy ***** válasza:
a kornak semmi köze hozzá
2014. márc. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem , csak olvastam , hogy ilyenkor a hormonok még az egekben vannak stb . és ezt elég megtámogatni egy jó étrenddel + fehérjével . Meg hogy a kreatinos tömegnövelőknek később még hasznát lehet venni ha megáll a fejlődés .
2014. márc. 23. 10:32
 6/8 dirtboy ***** válasza:

a hormonoknak sincs köze ahhoz hogy tömegnövelő néven futó termékkel ami egyben tartalmazza a fehérje és ch-t viszed be őket vagy külön veszel fehérjét és szénhidrátot és te kevered össze.

amit írtál hogy olvastad az tesztófokozónál tudom elképzelni,ott van az hogy fiatal korban /30alatt/ nincs értelme szedni mert még akkor amúgy is magas a szint.

2014. márc. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 dirtboy ***** válasza:

a kreatinos tömegnövelő nem ér annyit mintha vennél külön kreatint és csinálnál egy kúrát.

egyébként csak kezdőként felesleges kicsit a kreatin,ha már edzel vagy fél éve kezd kicsit lassulni a fejlődés üteme akkor már nyugodtan mehet kreatin.

2014. márc. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Értem , köszönöm a segítséget .

Kipróbálom úgy, hogy magamnak keverem össze, aztán ha nem hozza a kívánt hatást akkor váltok .

2014. márc. 23. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!