Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » El lehet érni így is eredményt?

Flevi kérdése:

El lehet érni így is eredményt?

Figyelt kérdés

Csak edzés után fogyasztók tejsavo fehérjét, mivel nem tehetem meg, hogy napközben vagy este kazeint egyek. Sajnos etrendem sincs, nem telik rá, de azért odafigyelek, hogy fehérjedúsan táplálkozzak, próbálok minőségien táplálkozni (sok tojás virsli barnakenyér zöldség gyümölcs húsok de nem csak csirke túró tej stb.). Szóval el lehet érni azért így is szép eredményt heti két konditermes intenzív edzéssel, és nagyon jó szálkás, könnyen izmosodó testalkattal?

Előre is köszi!


2014. márc. 24. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs étrended, mi értelme az étrend kiegészítőnek?

Viszont ha ezzel is kicsivel több fehérjét viszel be, az haladás...

Virsli, gyümölcs, tej? Egyik sem kéne, semmi hasznos tápanyag nincs bennük. Tejben több a cukor és a zsír mint a fehérje.


Viszont hogy a kérdésre is válaszoljak: rossz étrenddel is lehet egy ideig-darabig fejlődni. De nem sokáig. MIért vársz minőségi változást, ha nem juttatsz be minőségi alapanyagokat, amiből építkezni tudj?

2014. márc. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De hogy juttassák be minőségi tápanyagot, ha nem tudok venni? Meg én ezt a sportot csak hobbiból űzőn, nem ez és nem is akarom, hogy ez legyen az életem...

Várom másoj válaszát is!

2014. márc. 24. 18:20
 3/5 Szergej55 ***** válasza:
Ezzel sokat nem fogsz elérni, ideig-óráig lesz valami talán.
2014. márc. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az étkezés fontos, de ha nem bírod megoldani és edzés után eszed a fehérjét az is jobb mint ha sehogy se csinálnád.Szóval szerintem ez is simán jó lehet. :)
2014. márc. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
El lehet érni így is szép eredményt.Elárulok egy titkot,nem kell annyira beleb..zulni a fehérjébe.Edzeni kell intenzíven! a fehérje az egy alap tápanyag,ugyanolyan fontos,mint a többi(szénhidrát,zsír,nyomelemek,ásványi anyagok,vitaminok,növényi rost,stb...)nem fontosabb,és nem is kevésbé fontos.Azért a virslit,meg egyéb feldolgozott húsokat lehetőleg ne vidd túlzásba,nem túl egészséges.
2014. márc. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!