Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megérné power proteint venni...

Megérné power proteint venni a jumbo meg a 100%wpp mellé?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tömegnövelésben vagyok és edzésnapokon az edzés után megy a zöld JUMBO, a kajám ki van számolva, de jelenleg az esti túró mellé 100%wpp fehérjét eszek..

Azonban vérzik a szívem a 20onezres fehérjét ilyenre pazarolni, mert ha elfogy a jumbom áttérnék edzés utáni turmixra és arra ez lenne az ideálisabb..

Szerintetek tegyem el a wpp-t amíg van jumbom és az esti túróhoz meg étkezéshez vegyek egy rosszabb minőségű power proteint? Mit gondoltok? Lenne belőle károm?



2014. márc. 24. 20:57
 1/1 anonim ***** válasza:
A power protein az kevert fehérje ha jól tudom, így lassabb és elnyújtottam felszívódása van mint a wpp-nek. így hosszabb távon biztosítja az aminosavakat, szerintem nyugodtan mehet estére túróval.
2014. márc. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!