Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez milyen szálkásító étrend...

Ez milyen szálkásító étrend lenne?

Figyelt kérdés
Tegyük fel beviszek 2,5 g*ttkg fehérjét és 2 g*ttkg Ch-t + sok zöldséget naponta és külön nem eszek semmi zsírt az úgy jó?

2014. márc. 25. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ami esetleg nekem fura,hogy azt írod 2g/ttkg ch+ sok zöldség.Ez meg akár lehet összesen 3g/ttkg is.A zöldséget a ch-ba számold bele.És persze vannak egyéni eltérések,de 2g/ttkg ch-val én tartom a súlyom a tzs meg sem moccan, 0.6-1g/ttkg ch-val szálkásítok,de azt majd úgyis meglátod,hogy mennyi neked az elég.A zsír meg 30-40g re jön ki.
2014. márc. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor külön a húson, rizsen, meg ezeken kívül nem kell zsír miatt olajokat enni vagy valami?
2014. márc. 25. 18:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként én is úgy vagyok vele, hogy 2x ttkg-nál tartom a súlyom, meg sem indul a fogyás szálkásításnál. Le kell menjek 0.5 - 1 x ttkg-ra.
2014. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó értem, de valaki válaszolna a kérdés lényegére? :(
2014. márc. 28. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!