Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » MHN whey pro 100% milyen...

MHN whey pro 100% milyen minőségű fehérje?

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó az aminoprofilja, van benne emésztőenzim, aszpartámtól és feles adalék cuccoktól mentes.

Nagyon jó áron adják.

2014. márc. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tap bela ***** válasza:
48%

Szerinted, az a fehérje, ami whey koncnetrátum (WPC80) alapú + ízt + adagonként 30mg emésztőenzimet tartalmaz?!?!?!


Amelyik nem tartalmaz hozzáadott dextróz, maltot, egyéb cukor faját, nem tartalmaz adalékanyagokat?!?!


Szóval az milyen lehet??


Ráadásul még jó áron is van.

6kg = 23.990Ft

2014. márc. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

tap bela


És azt is elárulod hol 6kg = 23.990Ft ?

2014. márc. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mint fogyasztó válaszolok:

Elejénte kicsit kételkedve fogadtam amikor megvettem, többek között azért mert magyar, illetve amikor én vettem akkor még nagyon igénytelen volt a csomagolás(Persze sokszor a külső nem egyezik meg a tartalom minőségével:))

Viszont amióta először kipróbáltam, azóta folyamatosan ilyet veszek, ennyiért teljesen jó árban van egy olyan tejsavófehérje amely 75%-os fehérjetartalommal bír, plusz mellé még van hozzáadott emésztőenzim, Glutamin és BCAA is.


Íz: Véleményem szerint nagyon jól eltalálták az ízét, vízzel is finom főleg a vaníliás, és hozzáadott gyors CH-val sem olyan édes hogy összeragad a szája az embernek tőle.

Nem telít, gyorsan felszívódik, egyetlen ami negatívum lehet, az az hogy kicsit nehezebb az oldódása.

2014. márc. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tap bela ***** válasza:

Egy-két dologban kiigazítanék, hozzászólnék....


"Elejénte kicsit kételkedve fogadtam amikor megvettem, többek között azért mert magyar....."


A forgalmazó magyar, de ami benne an az német. Magyar fehérje (WPC80, WPI90 stb. stb.) nem létezik. Tejport azt gyártanak, de mást tudtommal nem mert ehhez igen nagy gépparkra lenne szükség (többek között).


"Nem telít, gyorsan felszívódik, egyetlen ami negatívum lehet, az az hogy kicsit nehezebb az oldódása....."


Egy fehérje oldódását segédanyagokkal állagjavítókkal tudják többek között elérni. Illetve maga a fehérje instant vagy sem. Amelyik fehérje nehezebben oldódó, abból ezek is hiányoznak. Az MHN fehérje alapanyaga WPC80 és kétfajta keveréke, 50%-ban instan, 50%-ban pedig nem. Továbbá hozzáadott állagajvított nem tartalmaz.


Mindenki tudása alapján döntse el, hogy ez jó vagy sem. ;-)

2014. márc. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bela,szerinted hi-tec whey c6 vagy az mhn?
2014. máj. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tap bela ***** válasza:

Szevasz

a kettőt nem lehet összehasonlítani, mivel az MHN csak koncentrátum, míg a c6 koncentrátum, izolátum és hidro.


Természetesen, hogy a whey mix tökéletesebb lenne, de vajon mennyi lehet az ilyen fehérjékben az arányok?!?! Mert ezt sajnos nem tudni.


Másod sorban ha koncentárumhoz magunk teszünk hozzá glutamin és/vagy BCAA, vagy EAA-t meg lehet jobban járunk.


Harmad sorban, ha nézzük a whey alapanyagok árát, tehát, hogy mennyiért lehet megvenni, akkor jön egy újabb dolog, hogyan lehet, hogy egy termék 6 fázisú whey, hozzáadott leucinnal, és glutaminnal, és ennyire olcsó?!?! Biztos, hogy az van benne?

2014. máj. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!