Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szteroid (stanazol) bővebben?

Szteroid (stanazol) bővebben?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, mondta az egyik ismerősöm, hogy a stanazol az nem olyan erős szteroid, mert szedtem még nyáron danabolt ami valljuk be nagyon dobott rajtam és most megint edzeni akarok szteroid segítségével, mellékhatások, impotencia esetleg bekövetkezhet e ? ha igen akkor azt valamivel lehet e vissza állítani a here működést ? Mennyi esély van arra, hogy mondjuk impotenciám lesz ?
2014. márc. 27. 20:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ilyen szinten nem érdemes szteroidozni!!! Később meg fogod bánni! Már az az egy kúra is valószínűleg felborította a hormonháztartásodat(ugyanis a legrosszabb korban kezdted, de ezt nem szabad tovább fokozni. Ebben a korban egyébként is magas a tesz. szinted, így szteroid nélkül is gyorsan fejlődhetsz.

A kérdésre válaszolva én erősebbnek gondolom a a stanazolt a Danánál. Bármelyik okozhat impotenciát, de ez a legkevesebb!

Mellesleg még kíváncsiságból hadd kérdezzem meg, rendben van-e a kajád és lábazol-e?

2014. márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 *Glissade* ***** válasza:
100%
Nem szokott lábazni, mert focizni jár.
2014. márc. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

kisfiú.

minősített esett fiatalon szteroidot vásárolni, de még azt is minősítve büntetik meg ,aki neked eladja, tavaly júliustól.

ha nem akarsz magadnak bajt, csinálj valami értelmeset, mert ha az én fiam lennél és ezt megtudnám, két nyakleves lenne a jutalmad.

2014. márc. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Te egy merész emberke vagy :) csak lenyomsz egy kúrát szinte semmi ismeret nélkül :) pár hónap múlva mikor adódnak a gondok és nem lehet visszafordítani..akkor mindent megbánsz egy életre.
2014. márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 tkodit ***** válasza:
KAMU!
2014. márc. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

15 évesen sztereoidozni?! Ráadásul a legalja danabollal, ami izmot nemigen hoz, vizet viszont annál inkább, cserébe jól szétcseszegeti a májadat.

Akár hiszed akár nem, sokkal többre mennél egy rendes étrenddel+ étrendkiegészítőkkel és egy normális edzéstervvel, és egészséges is lennél , nem pedig szétcsesznéd magad. Még profi szinten is megkérdőjelezendő hogy megéri-e, nemhogy hobbi szinten...

Plusz ugye ők feltételezhetően sokkal jobb cuccokat tolnak mert többnyire van rá pénzük, nem pedig ilyen kétes eredetű hamisított filléres cuccokat.

Arról nem is beszélve, hogy a sztereoidok sem hatnak a fejlődésre ha nincs meg a kellő edzés és étrend+életmód hozzá.

HA jót akarsz magadnak, olvasd el a Sárga kapszulát, és állj le a szerekről míg nem késő.

Szerintem te sem akarod azt hogy miután elértél egy elég szép formát cuccozva, valami gebasz beüssön és kórházba feküdj minden eddigi eredményedet elveszítve.

2014. márc. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
1. focizni nem tudok 2. szoktam labazni 3. nem kamu 4. köszönöm mindenkinek a segítséget majd esetleg 17-18 évesen kezdek el megint sztereoidozno!! :)
2014. márc. 27. 22:49
 8/16 anonim válasza:
100%
és ezeknek az embereknek lesz 3 év múlva szavazati joguk vicc ez a sz@r világ sok ret@rdált gyökér
2014. márc. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Osynho ***** válasza:
100%
Annyiból pozitív a dolog, hogy nem fog tudni szaporodni. Talán jobb mindannyiunknak.
2014. márc. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A stanát kombinálni kell önmagában nem tolják, nem véletlen írtam így, mert a bogyós változata az ka.ka.. xxxabi
2014. márc. 28. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!