Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért ajánlgatja mindenki a...

Miért ajánlgatja mindenki a Sárga Kapszulát?

Figyelt kérdés
Broscience az egész. Nem hiszem, hogy nincsenek máshol is rendesen leírva magyarul az alapdolgok.
2014. márc. 28. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Le van írva másutt is. De ezt könnyebb belinkelni és egyszerűen el van magyarázva, hogy a hülyék is megértsék.
2014. márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan alapmű mint a katolikusoknak a Biblia.

Na jó ez talán egy kicsit túlzás, de ahogy az előttem válaszoló is írta, egyszerűen, érthetően és mégis szakszerűen foglalja össze a testépítés alapjait.

2014. márc. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azért szoktam ajánlani, mert ebben a könyvben össze van foglalva és le van írva az alap, és könnyen letölthető.
2014. márc. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szergej55 ***** válasza:
100%
Kereshetsz mást, ha nem tetszik. Csak nem egyszerű összeszedegetni az információt, főleg nem egy helyről mindjárt.
2014. márc. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 viktorvarga ***** válasza:
0%
énse tudom,de van még a fegyen edzésis :) na hatattol kivagyok..edzeni kell nem olvasgatni.
2014. márc. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak üzenem: ahhoz, hogy meg legyen a kellő tudásod az edzéshez, ahhoz igen is olvasni kell és utána kell járni a dolgoknak én úgy gondolom.
2014. márc. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 viktorvarga ***** válasza:
0%

nem valami sokat kel tudni az első hónapokban,menet közben úgyis tapasztalatból tanul mindenki.jó persze ártani nem árt

(énis letöltöttem most):)

2014. márc. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a varga viktor valami hülye gyerek, tudod, azt hiszi, hogy lehet a fű is kék. Ne vedd figyelembe.


Egyébként én is azért ajánlom, mert könnyen emészthető, és talán a legkönnyebben elérhető. Nem fogok olyat ajánlani az elég nagy részben lusta, egyszerű emberből álló közösségnek, ami túl hosszú, sokkal mélyebben belemegy a témába, mint amennyire egy kezdőnek szükséges, valamint a googl-e 3. oldalán levő találatok között sem dobja ki, mert egyből elvenné a kedvét a többségnek.

2014. márc. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!