Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Küzdősportoltam, iszom a...

Küzdősportoltam, iszom a testtömegnővelőket, csak az étkezésemet kéne helyre rakni,17 éves vagyok, szeretnék bevenni 100 szem Táj anabolt nemtudom hogy kell leírni szednék hozzá egy fehérjét, napi 2 szemet szednék, mi bajom lehetne ha ezt beszedem?

Figyelt kérdés

2014. márc. 29. 00:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Hülye vagy, ne szedj ilyen szarokat. Amúgy sem, úgy hogy még azt sem tudod mi mire való úgy még inkább ne.
2014. márc. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
idióta
2014. márc. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez kamu.
2014. márc. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Táj anabol


Ez micsoda?

2014. márc. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"szeretnék bevenni 100 szem Táj anabolt" - Miért? Azt megértem, ha valaki szeretne enni egy csokit, hamburgert, de táj anabolt? Szerintem ne tedd, az egyik legrosszabb választás, mert eléggé károsít és egyébként is szinte csak vizesít. Örülj neki, hogy egészséges vagy, sportolhatsz, sokan cserélnének veled, ne tedd tönkre magad 17 évesen szteroidokkal (később se, de akkor már hátha több eszed lesz). Persze lehet mondani, hogy sok testépítőnek nincs baja tőle, de rengeteg van akiről nem tudsz, hogy baja van/lett tőle, azt nem verik nagy dobra, nem mindenki teste tolerálja. Inkább maradjunk a kérdésed első felénél és az étkezésed tedd rendbe: keress a sárga kapszulára (ingyen letölthető)
2014. márc. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szergej55 ***** válasza:
0%
Inkább halj meg. Mindenkinek jobb lesz így.
2014. márc. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szépgyerekek vagytok, hogy itt oltogattok, normális válaszokra lettem volna kíváncsi ezért kérdeztelek titeket, valamit nem jól csinálok, az biztos hogy az étkezésem, kondiba aztmondták jó...
2014. márc. 29. 16:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Normális választ ha akarnánk sem adhatnánk az új doppingtörvény miatt
2014. márc. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!