Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nem érzem a fekvenyomást,...

Ha nem érzem a fekvenyomást, akkor nem is fejlődök benne?

Figyelt kérdés
Eddig nem éreztem a mellem fekvenyomásnál.Nem fejlődtem benne.Még csak 50-el szériázok.Tegnap kezdtem el érezni.AKkor most fejlődni fogok?

2014. márc. 29. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Két oka lehet hogy nem érezted.

Az egyik hogy túl kis súlyt használsz, a másik amit valószínűbbnek tartok az esetedben hogy nem szabályosan hajtod végre a gyakorlatot ezért főleg a kar és váll izmaid dolgoznak a mell helyett.

2014. márc. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja és persze lehet mindkettő együtt is :)
2014. márc. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy használhat túl nagy súlyt is, ami erőemelőknél nyilván nem létező szempont, de testépítés kategóriában vagyunk.
2014. márc. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 *Glissade* ***** válasza:

Én sem éreztem még soha a mellizmaimat dolgozni fekvenyomásnál...bár mi nagyon sokszor csináltuk szűken.

Szerintem cseréld le tárogatásra a széles fekvenyomást.

2014. márc. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De én erőemelő akarok lenni.
2014. márc. 29. 17:43
 6/8 TrogerJoe válasza:
Az erőemelők nem az izolációra mennek hanem hogy az adott gyakorlatba minél nagyobb súlyt megmozgassanak szóval ha te erőemelő akarsz lenni akkor szerintem evvel nem muszáj különösebben foglalkozni.
2014. márc. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szergej55 ***** válasza:
Akkor nem is kell érezned a mellet.
2014. márc. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De nem fejlődök benne.Már 60 felett kéne nyomnom.
2014. márc. 29. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!