Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdem hamarosan a kondizást...

Elkezdem hamarosan a kondizást, de ott át kell öltözni? Sosem voltam még kondiba. Váltócipő?

Figyelt kérdés
Tudó égő, de ink itt égjek mint ott élőben. pl. kisgagya vagy melegítő? köszi a válaszokat :)

2014. ápr. 1. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért lenne égő? Végül is ha még nem voltál nincs ahonnan tudjad!

Igen..ott valószínüleg át kell majd öltözz!Hát cserecipő az biztosan kell..egy laza edző nadrág is jól fog..meg ami magától érthetődik egy kis vízt ajánlott hogy vigyél!

2014. ápr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én jó időben már edző ruhában megyek, és csak a cipőt cserélem le ott. Hazafelé pedig megint abban a ruhában megyek, bár én bicajjal járok, tehát nem gond a testszag.


Amikor rosz idő van, akkor pedig boxerre öltözök, és átveszem a rövid gatyát,majd egy pólót, majd cipő, és megyek a terembe. Ha végzek, akkor pedig átöltözök utcai ruhába, és go home.


Törölközőt vigyél magaddal, és ne egy kicsit, hanem egy közepeset, amit magaddal leviszel a terembe, és ha izzadsz, vagy zsíros a hajad, akkor a bőr támlákat nem koszolod össze, mivel lerakod magad alá. Ha fogsz zuhanyozni, akkor kell még egy nagyobb törölköző is, bár sokan azt használják amit lent használnak.


Szinte minden teremben kötelező a törölköző, és a váltócipő használata.

2014. ápr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!