Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondizással helyre tudom...

Kondizással helyre tudom hozni az eldeformált bordáimat?

Figyelt kérdés
Úgy születtem hogy egy kicsit furán áll a bordám. Mindkét mellem alatt van mélyedés a szegycsontnál meg kiáll a csont és ezt kondival helyre lehet valahogy hozni? Már fél éve kondizok a felső mellemen már látszik csak nem kéne oda az a mélyedés :S

#kondi #borda #eldeformálás
2014. ápr. 4. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
A csontodat nem tudod ilyen módszerekkel átformálni.
2014. ápr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

kondival sajnos sehogy...

nálam hasonló testi elváltozás van.. nálam az emlő megnagyobbodás ami idegesít.. kondizok már jó pár éve, nagy is az izom alatta de akkor sem fog eltünni nekem az onnan soha, mindig meg lesz nagyobbodva a kelleténél :/

2014. ápr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ez már így marad. Talán műtétileg tudnak valamit tenni (plasztikai sebész?) jó sok pénzért.


De lesz majd, aki így fog szeretni, nyugi. ;)

2014. ápr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Frontosa ***** válasza:

pectus carinatum-nak hívják, magyarul tyúkmell, csak műtéti úton javítható.

Engem pectus excavatum miatt műtöttek (pont a tyúkmell ellenkezője).

Ha izomosodik a mellkasod kicsit javul majd az összkép, de sose lesz olyan mint újkorában, sajnos.

Üdv,

2014. ápr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!