Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Street workout edzésnél hány...

Street workout edzésnél hány sorozatot hány ismétlésszámot kell végezni?

Figyelt kérdés
És baj ha guggolásnál pl ropognak a térdeim?
2014. ápr. 6. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nehéz megmondani, mert a street workoutban van egy csomó statikus tartás, ami olyan nehéz, hogy annyiból áll, hogy megtartod magad amíg bírod, és ezt megcsinálod vagy 3szor 4szer. Sima húzódzkodásból meg tolódzkodásból ha izomtömeg növelés a cél, akkor 3-4 sorozat, 8-10 ismétléssel. De ehhez folyamatosan növelni kell a terhelést, hogy súlyt aggatsz magadra.
2014. ápr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés és nekem sem világos ez,mert akiket én ismerek nekik az az edzés,hogy minden nap!!! húzódzkodnak 100at,fekvőznek 100at,tolódzkodnak 100at,lábemelés aztán mennek haza.10-15ös ismétlésekre felosztva.Amit meg mindenki javasol a madbars edzéseket,azt még ilyen játszón senkitől sem láttam.
2014. ápr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!