Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen az ízesítetlen Impact...

Milyen az ízesítetlen Impact Whey Protein?

Figyelt kérdés

Olcsóbb protein alternatívákat kerestem, de próbáltam a tejsavók között keresgélni és végül rátaláltam erre:


[link]


Minőségileg jónak tűnik, még jobb is, mint amit használok [link]


a gyártónak is utána néztem, az is korrekt. Az egyetlen bökkenő, hogy ez ízesítetlen. Még nem ittam olyat. Különösebben eddig sem foglalkoztam az ízükkel..rátoltam a zabra és belapátoltam.


Arra lennék kíváncsi, hogy iható, ehető e? Tehát, hogy olyan jellegzetesebb rossz íze nincs e, amitől nem lehetne, akár egy kis édesítővel se fogyasztani?


Mert azért durván 7000 Ft-al olcsóbb, ami meg fedezi a vitamincsomagom.


Előre is kösz!


2014. ápr. 8. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából nincs rossz íze, sőt, nem is nagyon van, de ízlések és ficamok. Olyan tejszerű. Tegyél mellé egy kis kakaó vagy capuccinoport, és jó lesz tuti.
2014. ápr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én meg erre lennék kíváncsi milyen, de gondolom ugyanolyan.


[link]

2014. ápr. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon ihatatlan volt mikor magában próbáltam inni csak egy kanál ízesítettlen impact whey-t. Se tej, se víz íze nem volt...

Nekem 2 megoldás van. Edzés után dextróz és egy ki rumaroma, reggel pedig kakaó, kávé és kis cukor.

De a weboldalon, ahol a fehérjét nézted, tudsz hozá venni ízesitőt.

2014. ápr. 9. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5 kg-ost elfogyasztottam belőle, mivel próbáltam spórolni egy életre megbántam. Ízest vegyél mindenképpen. Saját érdekedben, pedig nem vagyok finnyás egyáltalán sőt.
2014. ápr. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Klanwarrior ***** válasza:

[link]


Egészségedre!

2014. aug. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!