Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok adni tanácsot?

Tudnátok adni tanácsot?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy Mega Daily OnePlus nevezetű vitamint, be is vettem ugye már 3 szemet a 2 nap alatt, azonban a vizeletem mit sem változott(elméletileg el kellene színeződnie) ez jelentheti azt hogy nem használ fel semmit belőle a szervezetem?

2014. ápr. 10. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak sokat iszol
2014. ápr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
250 mg C vitamintól nem fog elszinezôdni a vizeleted.
2014. ápr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a B vitamintól színeződik nem a C-től tudomásom szerint
2014. ápr. 10. 16:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha tegnap vettél csak, szerinted máris el kéne színeződnie?

Várj pár napot, esetleg egy hetet.

Egyébként miért várod ennyire, miért fontos hogy színes legyen? Meg szoktátok nézni a piszoárban egymás hugyát vagy mi? :D

2014. ápr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem,csak az elszíneződés annak a jele, hogy normálisan meg emésztette, fel használta a szervezetem a vitamint:D
2014. ápr. 10. 16:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Tyű mekkora tévedések vannak itt.

Szerinted a B vitamin, mint vízben oldódó mikrotápanyag felszívódása(vagy fel nem szívódása) hetekbe telik?

A vizelet elszíneződése pedig a feleslegesen kiürült B-vitamint mutatja, tehát ha kipisiled, akkor az nyilván nem siker, nem kell azt várni.

2014. ápr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!