Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » T rudas emeléstől kaphattam...

T rudas emeléstől kaphattam sérvet?

Figyelt kérdés

Üdv.

Nemiszerv mellett észrevettem egy kis csomót, nagyon érzékeny. 4 hónapja edzek. Kialakulhatótt a T-Rúdas evezéstől vagy felhúzástól ?

17 éves vagyok.



2014. ápr. 12. 21:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Bármilyen megeröltetéstől lehet sérved...
2014. ápr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 dirtboy ***** válasza:

gyorsan nézesd meg dokival,lehet nyirokcsomó.

ugyan így nemi szerv mellet műtöttek engem is vagy 15-16éve,egyszer csak megdagadt jó indulatú daganat volt,kiműtötték és kész.

a gond akkor lett volna ha nem jó indulatú,ezért sürgősen nézesd meg hogy mi is az neked pontosan.

2014. ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

igen kialakulhat.

guggolás, felhúzás, döntött törzsű evezés, és t-rudas evezés nagy súllyal mind okozhatnak lágyéksérvet, mert ezeknél a test a stabilizáló izmokat is igénybe veszi, és ha némelyik helyen gyenge az a rész, ott szervi kitüremkedés keletkezhet, magyarul sérved lesz.

ha tényleg az van, menj háziorvoshoz, ő majd elküld szakorvoshoz, és megnézik, hogyan tovább.

de megnyugtatlak, kapott már ember kisebb dologtól is sérvet, nem olyan nagy probléma.

de gyanakodnék még nyirokcsomó duzzanatra is, mert azon a részen a hasüreg felől a comb belső része felé, vannak nyirokcsomók is, magyarul lehet csak azok gyulladtak be, de akkor is menj orvoshoz.

2014. ápr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Szerintem gyulladásra tippelek, alhas és a felső comb között, nemi szerv mellett egyből. 1-2 napja jelent meg csak, durva hasazás után. Begyulladhat attól is a nyirokcsomó ?
2014. ápr. 12. 21:21
 5/19 anonim ***** válasza:
Ez legtobbszor azél van mert nem vagy elég hajlékony, mobilis. Nyujts többet.
2014. ápr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
mit tehetek ha be van gyulladva ?
2014. ápr. 12. 21:27
 7/19 A kérdező kommentje:
Ha 2-3 napon belűl nem húzodik vissza, mindenképp elmegyek dokihoz ? Attól edzhetek ?
2014. ápr. 12. 21:40
 8/19 tkodit ***** válasza:

Nem, ne eddz, és ne kérdezgess egy anonim oldalon ilyen tanácsokat!!!!


Igen, ciki, meg kell majd mutatni a dokinak a fütyid mellett, de 17 évesen legyen már annyi eszed, hogy ezen felülemelkedsz, és nem szórakozol egy k**va sérvvel!

MENJ EL ORVOSHOZ!

2014. ápr. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem biztos, hogy sérv. Mivel csak egy babszem nagyságú. Nem kidúdorodó dolog.


Igen megkérdezem, mivel sok rendes ember van itt, és lehet volt nekik is hasonló és tudnak tanácsot adni.

2014. ápr. 13. 10:29
 10/19 A kérdező kommentje:
S ez a borsó dolog, egyre kisebb lesz, megy össze. Szóval nem hinném, hogy sérv lenne. Ez valami más.
2014. ápr. 13. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!