Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 8-10 hónapja kondizok. Lehet...

8-10 hónapja kondizok. Lehet már bevetni a kreatint? Monohidrát vagy foszfát?

Figyelt kérdés

36-os karral kezdtem mondhatni tisztán 35-ös lehetett izomban volt rajta kicsi zsír is. Most 8-10 hónap után állok 40-es karnál tisztán.

Eléggé megrekedt a fejlődésem az utóbbi 2 hónapban, már nem nagyon akarok fejlődni pedig kaját nyomatom és a fehérje is egy. Kreatinon gondolkozok. Szerintetek megérné bevetni egy foszfát vagy monohidrát kúrát? MElyik lenne a jobb és hatékonyabb?



2014. ápr. 15. 13:09
 1/5 anonim válasza:
Nem az a lényeg mekkora karod van, nem attól függ a kreatin szedése...Azt kondi kezdete ota is szedheted
2014. ápr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem azért írtam ki, hogy a karom a lényeg,hanem érzékelhető legyen hogy 8-10 hónap alatt jutottam valamire, ezen kívül nem csak karban nőttem, de most azt a legkönnyebb példának hozni de hozhattam volna a vállam körfogatát vagy a derekamat miként alakult. de 2 hónapja nem igazán van változás a karom még mindig 40 és a többi se változott.
2014. ápr. 15. 13:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen szedhetsz kreatint, én a monohidrátot javaslom.
2014. ápr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen lehet. ezt kb a gyúrástól elkezdett 6. hónapban ajánlott. mindenképp monohidrátot ajánlok elsőnek por vagy kapszula mindegy. ez egy sima átlagos kreatin fajta a felszivódáson vannak különbségek a kreatinok között. és vannak olyan emberek akiknél ez nem használ vagy kellemetlen mellékhatásai lehetnek ekkor érdemes más kreatin után nézni.
2014. ápr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mehet ilyenkor már a kreatin, de az sem csodaszer, nem leszel tőle marhaizmos. Egy kis erőt azért hozhat ha rendben a kaja, de ne remélj sokat.
2014. ápr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!