Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ismertek embert aki túledzette...

Ismertek embert aki túledzette magát?

Figyelt kérdés
Mindenkit úgy riogatnak a túledzéssel de szerintem nincs túledzés max alulevés
2014. ápr. 17. 10:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én már sokszor edztem magam túl, nagyon egyszerû a képlet, erõltetsz valamit minden nap, nem hagyva idõt a regenerálódàsra, mìg a végén már egyáltalán nem megy... nah ez a túledzés.
2014. ápr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

De van.

Egyszer a hasamat sikerült túledzeni.

2014. ápr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

nézd meg a fizikai munkásokat, pl építkezésen.

nap mint nap ugyanazt a fizikai munkát végzik, és néha alig esznek normális kaját, a testük az meg már a végletekig szét van hajtva, ki van merülve.

2014. ápr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ha edzés közben már kezdek szédülni meg rosszul vagyok és edzés után elalszom az túledzés. Nekem sikerült, lehet nem ettem eleget edzés előtt.
2014. ápr. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem ritka eset, hogy nyugton maradni nem képes emberek kiszédülnek, összecsuklanak egy gyakorlat közben, miközben már a jóval többedik percet töltik el a teremben, mint kéne.


Ismertem olyan srácot is, aki a hét minden napján edzett, de valamelyik napon kétszer is, mindig legalább másfél órát. 64 kiló volt, pedig evett rendesen, 8g/ttkg ch 3-3,5 g fehérje.


Ha szerinted a szervezetnek nincs határa, nincs egy minimum igénye arra, hogy regenerálódjon, hogy behozza, amit az edzéssel megkívánsz tőle, mert csak simán a kaján függ a regeneráció, akkor alapvető testi működésekkel nem vagy tisztában. Akkor nem lenne ajánlgatva az, hogy heti 3-4 alkalom, lehetőleg egy óránál nem sokkal hosszabb súlyzós edzés elég, hanem egyenesen azt a tévhitet kéne követni, hogy minél több órát tölts el a teremben, lehetőleg minden nap, sőt, egy nap többször is. Még jobb, ne is aludj, csak 5-6 órát, így többet edzhetsz, plusz kajával meg ugyanott vagy, nem? (...)

2014. ápr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
ddrake, magadról írtál most?
2014. ápr. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ha nem hizott annyi kajával akkor alulevett ilyen egyszerű.

Ha alszol edzes utan az egyaltalan nem tuledzes. Jo persze van de nem az amit beallitanak neki. Pl heti 2 edzes egy izomra mar tuledzes és társai.

2014. ápr. 17. 12:35
 8/16 anonim ***** válasza:

Jó Vitamin készlet és Kaja.

Heti 4-5x edzek. Kezdetek óta sosem volt túledzés.

A kezdő, nem informált embereknél előfordulhat, látom a kisgyerekeket a terembe, feszengen, a hét minden napján Fekvenyomás és Koncentrált bicepsz megy :)) Már kezd vicces lenni.

2014. ápr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom hatos, de megkérdezhetem a s3ggemet, hátha ő tudja, ő szokott ilyen "sz4r"-ságokkal foglalkozni, mint az ilyen offenzívnek szánt mellélövések.
2014. ápr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Jajj, már azt hiszem vágom. Nem te vagy véletlenül az a gyökérkezelt, akinek nemrég ellent mondtam és (ott is) 0%-ot kapott? Így próbálsz visszaharapni? Ott bekussolsz itt most meg ilyen nyeszlett személyeskedésekkel dobálóznál? Tudod a veszett róka viselkedik hasonló sunyi kis szánalmas módon.


Szedd össze magad, mert ez így rendes beszólásnak nagyon gyenge felhozatal barátom.

2014. ápr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!