Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ismertek embert aki túledzette...

Ismertek embert aki túledzette magát?

Figyelt kérdés
Mindenkit úgy riogatnak a túledzéssel de szerintem nincs túledzés max alulevés
2014. ápr. 17. 10:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Valakivel keversz drága bogaram!

Mert ebbe a kategóriába nem nagyon szoktam írni.

De ha ennyire paranoiás vagy, ha már látsz egy százalékot, ami napi szinten változik, és egyből annak hiszel, aki leoltottvalami ottani baromságod miatt, akkor elég sanyarú életed lehet.

2014. ápr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Amúgy tudod, bizonyíték nélkül, és főleg a másik fél meghallgatása nélkül ne ítélkezz! Linkeld már be azt a kérdést, mert megnézném, ahol leoltottak! És most itt rajtam, aki kb 5szor szólt hozzá kérdéshez ebben a kategóriában,amióta regisztrált , a felgyülemlett munkahelyi feszültségedet leakarod vezetni.
2014. ápr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, nem te voltál, de haver, te kezdted. F4szért kell beszólni, de most komolyan. Szal hogy is volt ezzel a munkahelyi feszültség levezetésével, hm? :)


Amúgy meg nem mindenkinek változik a százaléka egyrészt minden nap (egyeseknek tudod már hónapok óta ugyanaz) másrészt nem egyszer jött már be, hogy csupán az értékelése alapján következtettem valakire és az volt, akinek gondoltam.

2014. ápr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

mindegy, de ezt benézted?

amúgy én annyit írtam, hogy magadról írtál?

erre elkezdtél írni dolgokat....szal te kezdted.

én csak reagáltam arra amiket írtál.

de mivel nem is rám gondoltál, ennek így semmi értelme.

2014. ápr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mindegy, én azt provokatívnak éreztem, és úgy látszik nem csak én, mert a 0%-od arra nem egy szavazatból jött össze. Nem vagyok az a bizonyos "van egy olyan barátom" vagy "ismerek valakit"fajta ember. Ha rólam van szó, akkor nem sarkítok, hanem elmondom, hogy én ezt tapasztaltam, de itt konkrétan tényleg nem rólam volt szó, mert tényleg ismertem egy ilyen hiperaktív izgága srácot.


Ha meg nem te vagy az, akire gondoltam, akkor nem a te inged egyértelműen, ez csak természetes.

2014. ápr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én már többször is túledzettem magam.

Igaz, én anorexiás voltam, és mindig este kezdtem el tornázni, felüléseket csináltam, volt olyan, hogy este 11től éjfélig, na az nagyon durva volt, ma már nem lennék rá képes.

Volt olyan is, hogy nem bírtam fel kelni a szőnyegről, mert beállt a derekam.

2014. ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!