Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ahogy itt olvasgatok, azt...

Ahogy itt olvasgatok, azt látom hogy nemcsak kiszámolt étrenddel, hanem csokival is lehet izmosodni? Ez most komoly? Van ilyen, aki diétánál használja?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem rizst szabad enni, meg főleg csirkemellt.

De már akkor is láttam pár edzőteremben, hogy van aki mekis kajákról beszél, meg hogy mennyit zabált hétvégén pörköltet.

Most akkor mi az igazság?

Mert össze vagyok zavarodva.

Nem is kell testépítő étrend és izmos leszek?



#habostorta #mekis kaja
2014. ápr. 17. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Van aki étrend nélkül is jól néz ki (genetika), főleg ha megy koksz is. De a legtöbb naturalnak oda kell figyelni, főleg diétánál.
2014. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak nézz körül..hány kigyúrt ember szaladgál?
2014. ápr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Galaxis. ***** válasza:
100%
Azért ne felejtsük el, hogy a rizs meg csirkemell meg hal meg amit nyomat az internet, hogy ettől csakis ettől lehet fejlődni az baromság!!! Fontos a szervezetnek a fehérje és a szénhidrát a zsírok és miegymás. Nyilván való, hogy ezek a legtökéletesebbek a test számára! De aki nem készül versenyre vagy nem tervezi hogy ő testépítő akar lenni akkor a szilvasgombócot és a pizzát is nyugodtan megeheti.
2014. ápr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Fájdalmas vagy... Úgyse vallanád be, ha így lenne, de szerintem te ugyanaz vagy, aki ezeket már itt írogatja, csak játszod itt a nagy meglepődőt. Csak nem értem, mire jó ez a propaganda, fizet valaki érte?
2014. ápr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Wash


Szép neved van!

Az oldal jellegéből adódóan kérdeztem valamit, amit mostanában itt láttam.

Ennyi.

De várjál, a te gondolatmenetedet végiggondolva, akkor az összes csirkemell jó szálkásításhoz, meg a rizs jó diétához kérdés mögött is ugyanaz az ember áll?

pfff, ettől nagyobb hülyeséget még írni sem tudtál volna.

Szerinted hány ember olvasgatja ezt az oldalt?

Szerinted nincs jobb dolgom mint itt neked kérdéseket feltenni?

Ezt azért tettem fel, mert érdekel, ahogy itt visszább olvasgattam.

De nehogy már azt kelljen megmagyarázni egy kérdés miért érdekel, egy kérdésfeltevő oldalon.

Na menjé oszt, aludjá.

2014. ápr. 17. 22:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Gyanúsan ugyanúgy írsz, mint a másik 2 csokipárti, ráadásul szinte pont ugyanazt, ami kicsit fura ahhoz képest, hogy állítólag most keveredtél ide. Szavakat meg ne adj a kezembe, amit te az én logikámnak nevezel, olyat nem írtam, szóval hiába hülyeségezed le.

Az álláspontomat tartom, bár meggyőzni úgysem tudjuk egymást. A táplálkozástudományi részét meg nem írom le, mert ha annyit visszaolvastál, azt is megtaláltad már (emiatt is értelmetlen ez a kérdés az állítólagos okán).

2014. ápr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az ilyen emberektől mentsen meg az ég!

Kiszúrtál magadnak a kérdés alapján vagy mi van?

Itt csak a rizs jótékony és diétára gyakorolt hatásairól lehet kérdezni?

Nem gondolod talán, vagy azt a több ezer embert aki itt olvasgat, más is érdekelheti, és kérdezhet mást is?

2014. ápr. 17. 23:29
 8/8 anonim válasza:

Tisztelt kérdező!


Most meg akarod magadat győzni mint a többi degenerált fsz hogy lehet ugyan úgy tovább zabálni minden szart következmények nélkül?


Gondolkodj,moslék kaját mennyire tud hasznosítani a szervezet mint egy alap élelmiszert amit nem tolnak tele minden "szép,és jó,és finom" adalékanyaggal?


Ahhoz hogy izmot ÉPÍTS több kaja kell mint amire szüksége van a szervezetnek.

Ha nem edzesz mellé,ocsmány leszel mint a többi "gyönyörű" ember aki még kajálásban sem tud határt szabni magának.


Hogyne,lehet izmosodni moslékkal is,csak zabálj belőle jó sokat hogy mihamarabb hullazsákba kerülj.Mire meghalsz talán izmos is leszel.


Ha meg nem tetszik az előbbi verzió,akkor olvasd el a Sárga kapszulát,abban miden információ benne van a MINŐSÉGI tömegnöveléshez.

2014. ápr. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!