Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most vennék fehérjét csak...

Most vennék fehérjét csak pontosan én se tudom hogy melyket szerintetek melyk a jobb?

Figyelt kérdés

:shop. Builder.hu/vegyes-novenyi-allati-proteinek/biotech-usa-protein-power-4-kg-p8668#review vagy a www.nutritionplanet.hu/100_premium_mass_gainer_1626


Elsősorban a tömegelés lenne a célom egy éve foglalkozok már ezzel a sportal és 16 éves vagyok 175 cm magas.



2014. ápr. 18. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:

szar az első mer szója protein a második meg tömegnövelő, nem fehérje.


ha a legolcsóbban akarsz kijönni akkor vegyél egy Myprotein Impact Whey-t 5kg-t. + egy Jumbo Proffot.

2014. ápr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tap bela ***** válasza:

Először is fehérje választás alapja, hogy whey alapú legyen. Hozzáadott szénhidrátot (cukor fajtákat ha lehet ne tartalmazzon) mint dextróz, maltó, stb. Az ilyen növényi állati vegyes-hegyes sajnos igen nagy részt szóját tartalmaznak, és hogy az íze elviselelhető legyen ezért bizony adalékanyagok, szénhidrát kell.


Aztán figyelni az olyan trükközésre, hogy taurint, creatint, glicint tesznek plusszban. El kell dönteni, hogy minősgéi fehérjét veszel, vagy filléres "sallangot".


Léteznek alapanyag verziók, amikor önmagában csak a fehérjét kapod. Például egy 4kg-os whey koncentrátum minden sallang nélkül 14.300Ft-ért már a tied. Ez valőban a lehető legmagasabb fehérje érékű 80%-os.

2014. ápr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ez nem a legmegfelelőbb fehérje, ha kevés pénzed van úgyis meglehet oldani. Én ezt a 2db ajánlanám akinek pénzhoánya van annak szerintem tökéletes és sokáig is kitart és nekem az íze is bejön [link] és [link]
2014. júl. 15. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!