Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 14 évesen szedhetek fehérjét?

14 évesen szedhetek fehérjét?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 18. 19:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Persze, az is csak kaja, koncentrált élelmiszer.
2014. ápr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem. Vasárnapi ebédnél is tessék megmondani anyunak, hogy nem kéred a rántott húst!
2014. ápr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Osynho ***** válasza:
Eddig is "szedtél", különben már nem élnél.
2014. ápr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Az előttem lévők arra gondoltak, hogy a fehérje sok mindenben megvan (hal,csirke,túró,tojás és még sorolhatnám)!
2014. ápr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Egyél inkább sok húst én naponta 1-1.5 kg húst eszek én attól lettem kigyúrt.
2014. ápr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszolóknak!Húsból milyen húst fogyasszak?
2014. ápr. 18. 20:15
 7/23 Osynho ***** válasza:

Kezdjük az elején. Mi a célod? Mivel ebbe a témakörbe írtál, gondolom valamiféle edzést követsz.


Ha izmosodni szeretnél tudatos táplálkozásra lesz szükséged, beleértve a fehérjebevitelt is. Nem csak húsokban van és még véletlenül se egyél 1-1,5kg húst naponta!

2014. ápr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Legyen kb 2g x ttkg fehérjebeviteled egy nap. Ez azt jelenti, hogy ha vagy kb 60 kg (csak példa!) akkor kell neked kb 120 g fehérje. Ez kb fél kg húsban van meg. Csirkemellfilével számoltam.:) De ugye nem csak húst eszünk, mehet tojás, este túró, stb, így nem kell ennyi hús. Számold szépen össze. Rengeteg helyen van tápanyagtáblázat (google a barátod), ott megtalálod, hogy miben mennyi a fehérje, szénhidrát, zsír.
2014. ápr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Bármilyen húst csak ne legyen túl zsíros vagy zsírszegény olyan közepes. Csak sok menyiségben. A fehérjeporban az a baj h nem túl egészséges. Még a tejet tudom ajánlani napi 2-3 bögre.
2014. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Osynho ***** válasza:

"A fehérjeporban az a baj h nem túl egészséges. Még a tejet tudom ajánlani napi 2-3 bögre."


Kifejtenéd, hogy miért nem egészséges? Valamint, hogy a tej akkor miért jó?

2014. ápr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!