Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Noknek milyen feherje shake...

Noknek milyen feherje shake port ajanlanatok?

Figyelt kérdés
Realis aron, tiszta feherje kellene valamilyen jo izzel. Futas utan innam, nem szeretnek bele semmilyen mas anyagot.
2014. ápr. 19. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Scitec

100% Whey Professional

2014. ápr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%

Sperma whey!


Ha irsz privit, megbeszėlhessük!: P

2014. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Biotech izo whey zero. Fél kg 4 rongy. :D Se cukor se zsír se semmi de a scitec zero-ja is ilyen.
2014. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nőknek is ugyanolyan tápkieg kell, nincs külön női fehérje, mint ahogy húsból, tojásból is ugyanazt eszed, mint mi férfiak. Rengeteg jó protein van, ha az ár is fontos, akkor MHN whey. De jó a Scitec 100% whey prof, Biotech nitro pure whey gold is.
2014. ápr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 tap bela ***** válasza:

Realis aron, tiszta feherje kellene valamilyen jo izzel.


No erre kíváncsi vagyok milyen felsorolás fog jönni... erre a kérdésre, már csak azért is mert ha több tucat alkalommal nem lett megválaszolva, akkor egyszer sem.

2014. ápr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát én írtam párat, de te jobban értesz ehhez béla, több terméket ismersz. nőknél sajnos nagyon fontos az íz, így nem mertem írni a myprotein termékeket, pedig azok is jó árasak. Na mindegy ott van az mhn whey, ami finom is és olcsó is.
2014. ápr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 tap bela ***** válasza:

Realis aron, tiszta feherje kellene valamilyen jo izzel.



Ha egy kérdező ezt írja, akkor valószínű soha életében nem ivott még tápkieg.ben fehérjét. Mert a három ismertető alapján ajánlani valamit fizikai képtelenség.


A tiszta fehérje az én olvasatomban alapanyag szinten van..... de hát annak pont az a lényege, hogy semmi más nincs benne.


Van pár női ismerősöm, és elmondhatom inkább 10 férfi vevő, mint 1 női. Amikor 20 ízből a 42-ikre is csak elhúzza a száját..... Szóval ízek az nagyon egyénfüggő.

2014. ápr. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon finnyás nem vagyok, egy még a baj, hogy laktózérzékenységem van.
2014. ápr. 24. 19:03
 9/10 tap bela ***** válasza:

akkor izolátum

tojás fehérje

vagy beef

Ez utóbbi esetben GN Golden Beef, ami egyedül állóan plussz hatóanyagokat is tartalmaz.

2273g-os kiszerelésű beef protein ++++ agmatin szulfáttal.

- 100g-ban 82g marha protein izolátum

- hozzáadott BCAA

- hozzáadott Agmatin szulfát

- hozzáadott mikronizált L-glutamin

- ásványianyag keverék

- vitamin keverék

- alacsony szénhidrát tartalom (ca.2g/adag)

- gyakorlatilag zsírmentes


Nem tartalmaz olcsó, hozzáadott creatin monohydrátot.

2014. ápr. 25. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. máj. 1. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!