Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnővelős edzés mennyit...

Sellester kérdése:

Tömegnővelős edzés mennyit kell edzeni hozzá?

Figyelt kérdés
szedem a tömegnövelőt egy pár napja tudom hogy nem lehet ilyen hamar szemmel látható eredménye de érdekel hogy mennyit kell edzeni hozzá hogy utána megigyam mert azt sehol se találtam és én otthon edzek tehát nem edzek több órát gonditerembe csak otthon 1 vagy fél órát. és általába sulyzózok utána fekvő húzódzkodás és a tolódzkodást hátsó támasszal. Szóval mennyit kell edzeni ? hogy már érezzem hogy holnapra izomlázas leszek?
2014. ápr. 20. 13:29
 1/3 *Glissade* ***** válasza:

Az edzettségi szintedtől függ.


Azt pedig, hogy mikor lesz látható eredménye; Az is lehet, hogy soha, az is lehet, hogy pár hónap múlva már látszani fog.

2014. ápr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kezdőknek heti 3 napos, teljes testes edzés kell, azaz minden izomcsoportra végzel 1-1 alapgyakorlatot, gyakorlatonként 3-4 sorozattal. Ez kb egy órás edzésre fog kijönni, de nem az idő számít, hanem az intenzitás.

Később majd válthatsz osztott edzésre, ami lehet 3,4 vagy akár 5 napos is. Olvass sokat: sárga kapszula, keress rá.

2014. ápr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sandor nagyon köszönöm:D!! örök hálám
2014. ápr. 20. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!