Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Evezés helyet felvétel?

Evezés helyet felvétel?

Figyelt kérdés
dt evezés helyet olimpiai felvétel?(bővebb választ kérnék)
2014. ápr. 20. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Az evezessel valamivel tobb szeles hatizom mig felvètellel valamivel tobb csuklya ès trapèzizom de attol noni fog a segged ès a combhajlotod is. Es tobb robbanekonysagot epit.

De mindkettotol eleg jol fog fejlodni a hatad. Evezessel hangyanyit jobban ès v-alakhoz jobb valamivel.Ha egy sportolo vagy kondi mellett akkor mindenkèpp a felvètelt ajanlom. Sokkal jobban megèri.

2014. ápr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Power Clean helyett én inkább a Deadliftet javasolnám evezés helyett. Persze a szép kifejező tölcsér hátizomhoz ehhez még a fűrészelés nem árt. A felvétel szerintem túlságosan baleset veszélyes és nem épp izomtömeg növelésre használandó.
2014. ápr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

felvétel tényleg nem jó izomépítő.

de a felhúzás, az ott van a szeren.

de én mindkettőt végezném, mert ezek a legjobb hát tömegnövelő gyakorlatok(felhúzás, evezés döntött törzzsel), és az egykezes evezés is ott van nevető harmadiknak.

2014. ápr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1 végzek felhúzást 2 nem mindenkinek az izomtömeg az elsődleges teljesítmény atléta vagyok :)
2014. ápr. 20. 22:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor mindenképpen felvétel
2014. ápr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vallbol nyomas helyett is inkabb push press menjen.
2014. ápr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!