Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék menni konditerembe,...

Szeretnék menni konditerembe, de nincs kivel? Egyedül mennyivel nehezebb, vagy mik a hátrányai?

Figyelt kérdés

Egyszer voltam és akkor mindenki "párban" volt. Gondolom oka van.

Inkább várjak még amíg akad valaki akivel mehetek?


2014. ápr. 21. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sok teremben edzettem már és pont, hogy inkább egyedül edzenek az emberek. Ahová most járok ott is csak 1-2 párban edző van, szóval no para. Én is egyedül tolom, de van olyan is, hogy valaki éppen becsatlakozik hozzám.
2014. ápr. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én jobban szeretek párba olyankor azér szólhatok valakihez meg segitjük egymást .
2014. ápr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kovpet ***** válasza:

Itt-ott, pl fekve nyomáskor azért nem baj ha van valaki, aki segít. De egyedül meg azért jobb, mert tudsz jobban koncentrálni és nem kell máshoz igazodnod.

Szerintem így is jó meg úgy is jó, de mindkettőnek megvan az előnye.

A lényeg, hogy az nem lehet kifogás, hogy egyedül vagy. :)

2014. ápr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egyedűl járok, mióta az eszem csak tudom. Természetesen jobb lenne egy társ, aki kisegít az utolsó 1-2 ismétlésnél.
2014. ápr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A másik gond, hogy kezdőként nem igazán tudom mit hogyan kell csinálnom.
2014. ápr. 21. 21:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Bárki segít, ha megkérdezed.
2014. ápr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!