Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Én régóta tejsavó fehérjét:...

Trabiszabi kérdése:

Én régóta tejsavó fehérjét: Whey Core 100-at szedek, de sokan azt mondják a marhafehérje jobb, erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 21. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmi.
2014. ápr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Edzes utana tejsavo a legjobb mivel az szivodik feja legygorsabban.Edzesek utan a legjobb vagy reggelire zabpehelymelle.

ha etkezesrol van szo akkor a marha hus talan jobb a feherje tartalma miatt.Ha aranylag vesszuk a csirket es a marhat akkor a csirke azert nepszerubb mert olcsobb.de nemsokkal roszabb mint a marhahus.nezz utana melyikbe mennyi feherje van.

2014. ápr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A tejsavó jobb protein, ne válts marhatapkiege. Sokszor ezek csak hidrolizált kollagénből készülnek.
2014. ápr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


erről mi a véleményetek?

2014. ápr. 21. 11:19
 5/6 anonim ***** válasza:
2. válaszoló, a kérdező nem a szilárd marhahúst kérdezte, mert az csakugyan jó kis fehérje, hanem a marhahús tápkieget. Az pedig már nem fa sza annyira.:) Nem kötözködök, csak hogy érthető legyen.
2014. ápr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megint csak genetika, én pl. laktózérzékeny vagyok és még a laktózmentes cuccok,izolátumok is gyenge közepes eredményt hoztak. Több mint egy hónapja a marhaproteint eszem (keverve, mert edzés után mert a savó gyorsabb szivodásu le is irták) de nekem sokkal jobb a boci.

Kinek mi jön be.

2014. ápr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!