Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izomnöveléshez milyen természe...

Izomnöveléshez milyen természetes étrendet tudtok ajánlani? Azt tudom, hogy csirke hal meg tojás de valami más?

Figyelt kérdés
Én például olyanra gondoltam, hogy edzés után mindig meginnék egy bananturmixot (csak tisztán max zabpehelyhet tennék bele)
2014. ápr. 21. 13:28
 1/5 Osynho ***** válasza:
A természetes, meg tiszta kifejezések használata fura számomra. Mitől lesz "nem tiszta", vagy "piszkos" valami?
2014. ápr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a feldolgozott élelmiszerekre gondol nem természetes alatt (jogosan).
2014. ápr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
banánturmix? Edzés után fehérje is kellene és ha nincs protein tápkieged, akkor a legjobb a sült vagy főtt tojás. Nyersen nem okés több okból is. Ha nincs tojás, akkor hús legyen.
2014. ápr. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igyál edzés után banánturmixot, ha akarsz, csak nem mész vele semmire.
2014. ápr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sovány túró, marhahús, és a minőségi szénhidrátot se hagyd ki, 4-5 grmamm/ testtömegkilogram. Tehát ha 60 kg vagy akkor 250-300 gr ch. Rizs, barna rizs zabpehely stb. Bizony matekolni is kell ha kicsit is k omolyan veszed.
2014. ápr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!