Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A sok szex vagy . Verés segít...

A sok szex vagy . Verés segít a teszto termelésben? Ergo jobban fejlődik aki nagyon aktiv? Most halálosan komolyan kérdezem.

Figyelt kérdés
tesztoszteron
2014. ápr. 24. 13:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
f***verés :D
2014. ápr. 24. 13:49
 2/12 anonim ***** válasza:
en ugy tudom elmeletileg igen!
2014. ápr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

engem mindig leápol az asszony mielőtt dolgozni megyek, mert egy női teremben vagyok edző.

a leápolással az a célja, nehogy még ott legyen erőm , esetleg olyat csinálni, amit vele is kéne.

szóval az akciója után van, hogy a szabadidőmben amikor nincs kit edzeni,még edzeni is alig van erőm.

2014. ápr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A férfi szervezet számára releváns energiaveszteség az ejakuláció.


Megterhelő, ugyanakkor új élet teremtését is magában hordozza. Vajon mennyire segíti az erőd megtartását és növelését, ha állandóan elvesztegetsz egy csomót?

2014. ápr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A f.verés kifejezésről az ugrik be, hogy adnék a kezedbe egy húsklopfolót vagy simán egy kést. Így adná a dolog.
2014. ápr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
minek?:D hogy a popolódba szúrjam?:DD bár a húsklofoló nehezen csúszik geometriailag nem megfelelő erre a műveletre.
2014. ápr. 24. 14:07
 7/12 anonim ***** válasza:

Mert mint egy 12 éves kölyök, úgy írsz a maszturbációról, ennyi idősen pedig nem kellene még gyakorikérdésezni. Sem pedig gyúrni.


Ha normálisan megfogalmazod a kérdésedet, ami 90 fölötti IQ-ra vall, akkor kaphatsz még normális választ, bár igazából leírtam az 1. válaszomban amit tudni kell. A 2. válasz már speciálisan rád és a stílusodra vonatkozott, de ne vedd sértésnek.

2014. ápr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De miért adnál egy gyereknek kést?
2014. ápr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mert egy késsel a kezében megkomolyodik az ember, és leszokik az olyan idétlen szlenges pongyola beszédről (írásról) mint a "f***verés :D"


Saját módszer, állítom hogy beválik. Főleg ha késsel a kezében elkezd magához nyúlni. Örök életre szóló leckéről van itt szó.

2014. ápr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
jóvanmár minni morris ennyire mini a kishaver hogy ideges vagy?:D 20 vagyok de ne zavarjon miért ne verhetném ha jol esik és ha nincs itt a csajom,de amugy 12 éves korom óta jól esik:D és a gyakori kérdések nem egy szép beszéd verseny ,te felvilágosult önmegtartoztató inkvizitór
2014. ápr. 24. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!