Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tényleg használnak az MHP...

Trabiszabi kérdése:

Tényleg használnak az MHP anabolikus génaktivátor termékei (A-Bomb és Cyclin-GF), melyet legálisan lehet kapni, nem szteroid?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 25. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:

kipróbáltam, pénzkidobás.

de nem csak én hanem a haverjaim is.

én fölött vagyok már, se az étkezésen, se az edzésen nem változtattam semmit, és vártam hogy milyen hatás jön elő.

egy nagyon kicsit lehetett érezni, ami abban nyilvánult meg, hogy jobb lett a pumpáltság, és valamennyivel nagyobb súlyokat tudtam használni, ami az anabolizmussal függhet össze, amit a hatásának is írnak le.

De ha azt nézem vettem volna egy doboz attack-et, az is pumpál , tömeget is hoz, meg erezetté tesz, és erős is vagyok, mikor szedem, akkor pénzkidobás volt.

nem éri meg a több 10 ezer ft-ot, mert vannak ettől olcsóbb dolgok is, amik ugyanezt a hatást tudják.

és ha 30 fölött vagy már, akkor inkább 90% százalék saponin tartalmú tribulust próbálj inkább ki, az is 5-6 ezer ft, és ugyanazt a hatást mutatja.

3ad annyi árért.

2014. ápr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*40 fölött
2014. ápr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ


na az pont van is itthon :)

2014. ápr. 25. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!