Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mivel kéne kiegészíteni a...

Mivel kéne kiegészíteni a zabot, hogy a fehérjetartalma teljes fehérjéhez hasonló legyen összességében?

Figyelt kérdés

Body.bulideren volt egy cikk a vegetáriánus testépítésről, és, hogy így is lehet

[link]


2014. ápr. 26. 18:40
 1/5 A kérdező kommentje:

nem tudom miért adott be rossz linket...

[link]

ez nem az a műsor....

2014. ápr. 26. 18:40
 2/5 A kérdező kommentje:
egyébként nem vagyok vegetáriánus testépítő csak nincs pénz arra, hogy a megfelelő fehérjemennyiséget bevigyem húsból és akkor próbálok kicsit trükközni a többi dologgal
2014. ápr. 26. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:
a müzli tejjel az vajon mi nekik? :D mert a végén azt írja.
2014. ápr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát nem tudom de nem igazán fogyasztok tejet
2014. ápr. 26. 18:48
 5/5 Szintiszoli123 ***** válasza:

Jó a kérdés.


Lehet, hogy hülye a megközelítésem, de ahhoz, hogy megfelelően össze tud válogatni a fehérjéket, két dolog kell:

- az adott étel, mondjuk dió pontos aminosavprofilja (ilyenből sokat találni külföldi oldalakon

- egy, pl. az emberi izomrostot alkotó fehérjemolekulák aminosav összetétele. Erről azonban sehol nem találtam semmit.

Bocsánat, ah azért gondolom így, mert nem figyeltem bioszórán.

2014. ápr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!