Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mik a leghatásosabb szálkásító...

Mik a leghatásosabb szálkásító gyakorlatok?

Figyelt kérdés

nem vagyok túlsúlyos de azért van rajtam egy kis felesleg és ezt szeretném minnél hamarabb ledolgozni.a felesleg a hhasamon és a derekamon van leginkább.Szóval ezt szeretném ledolgozni elösszőr utána jöhet a fenék formásítás.


nyárra már nem lesz kockás hasam, de a célom leginkább az, hogy szépítsem a hasam és ehhez szeretnék segítséget kérni.

melyik gyakorlatok a leghatásosabbak? milyen gyakran? muszáj diétázni hozzá? kell mellette spotolni? pl. futni?és ha igen azt milyen rendszerességgel?



2014. ápr. 27. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fahasogatás.
2014. ápr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gyakorlat nincs.


Diéta plusz heti 3-4 futás.


Utana meg edzz mindenhova ne csak fenékre mert hülyén néz ki.

2014. ápr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

első válaszoló:nagyon humoros vagy.

második köszönöm szépen.gyakorlt alatt olyat értetem hogy hasprés meg ilyenek.

2014. ápr. 27. 11:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Az nem szálkasítasra hanem izmosodásra való.
2014. ápr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Filézés és futás.
2014. ápr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek szálkásító gyakorlatok. Szálkásító diéta van, meg aerob edzés meg súlyzós edzés.
2014. ápr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Így van, nincs szálkásító gyakorlat. diéta és aerob edzés a súlyzós mellé. Ez a lényeg!
2014. ápr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szergej55 ***** válasza:
Elképzelek magamnak ilyenkor mindig egy ideális világot, mert egy idealista hülye vagyok. Ebben a világban az emberek a netes keresőt használva építgetik szép csendben tudástárukat, mivel az alapokat számtalan, 1000 plusz egy helyről el lehet sajátítani. Kérdezni pedig azzal kapcsolatban kérdeznek, ami ott esetleg nem lelhető fel. Utópiák...
2014. ápr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szergej, ilyenről én is szoktam álmodozni :)

Wash-sal szoktuk azt beszélni, hogy kéne Gyakran Ismételt Kérdések ide, Testépítés kategóriába, amiket nem szabad kérdezni.

2014. ápr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!