Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudtok ajánlani valamin jó...

Tudtok ajánlani valamin jó digitális mérleget ami jó ár érték aránnyal rendekezik?

Figyelt kérdés
2014. máj. 1. 08:56
 1/5 A kérdező kommentje:
*rendelkezik
2014. máj. 1. 08:57
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ALDI-ban szokott lenni, szerintem egész jó áron (én valahogy 2 ezerért vehettem) :)
2014. máj. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Grammpontos azt elfelejtettem odaírni.
2014. máj. 1. 10:11
 4/5 Szintiszoli123 ***** válasza:

mindegyik grammpontos. És nem mondanám, hogy a 10.000 Ft-os pontosabban mér, mint a 3.000 Ft-os.

Olyat vegyél, amelynek a 4 lába fix és a mérőmechanika a mérleg testén van.

Hogy értsd...

ne ilyet:

[link]


hanem ilyet:

[link]


Ez utóbbi azért is sokkal jobb, mert a tányér széle nem fogja eltakarni a kijelzőt. Idegesítő, hogy némely típus annyira elemtakarékosra van csinálva, hogy, ha 20 mp-ig nem nyúlsz hozzá kikapcsol. Ez néha elég bosszantó tud lenni.

Teszteld a mérleget. Mielőtt megveszed, mérj le rajta valami 100 gramm fölötti cuccot, told arrébb a mérleget egy pár centivel az asztalon vagy amin áll és mérd le újra a cuccot. Ha így több mint egy grammal másat mér, ne vedd meg.


Grammok: ha 1-2 grammos cuccot mérsz, a legdrágább ilyen kategóráju mérleg sem fogja tudni megmérni. Rakj a mérlegre valami nehezéket, pl egy 100-200 grammos kis tálat, és aztán rakd rá a pár grammos kis cuccot. Attól már viszonylag pontosan be fog mozdulni a kijelző.


A lényeg: már vagy 10 mérleget elgfogyasztottam. Übergagyit nem nem szabad venni, de egy 3-4.000 Ft-os kevésbé ismert márkéjú is lesz olyan jó, mint egy 10.000 ft-os csodamasina.

2014. máj. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szintiszoli123 ***** válasza:
"Attól már viszonylag pontosan be fog mozdulni a kijelző" - nem a kijelző, hanem a mérőmechanika.
2014. máj. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!