Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem hátrányos ez az étkezés?

Nem hátrányos ez az étkezés?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a kérdésem,hogy én nekem meg van a heti étrendem(5nap,hétvégén azt eszem ami épp itthon van,persze tartózkodom a szemétkajáktól),mindennap ugyanazt eszem,ennek nem lesz negatív következménye az idő haladtával?
2014. máj. 2. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen szempontból érted a negatív hatást?


Mi az étrended célja? Valószínűleg a tömegnövekedés. Valószínűleg ebben nem lesz hátrányos, ha elég kalóriát, tápanyagot viszel be..


Egészség? A testépítő étrend mikor is lett összhangba hozva az egészséges, lowcarb ... tüdüdü táplálkozással? Mi konkrétan a kérdésed? :D

2014. máj. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az,hogy a szervezetemnek lesz-e bármilyen problémája abból,hogy én mindennap ugyanazokat a kajákat eszem?
2014. máj. 2. 10:10
 3/5 Xyrot ***** válasza:

A szervezeted nem nézi, hogy mit eszel..neki az ételben lévő tápanyag számít..ameddig megvan a kellő vitamin, illetve ch,fehérje stb addig nem lehet gond belőle!

A vitaminokra is ugyan úgy fontosak ne felejtsd el!

Vásárolhatsz valami multi vitamint (több vitamin van egyetlen kis "kapszulában"!

2014. máj. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,multivitamint szedek.
2014. máj. 2. 10:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha megvan a kellő ch (keményítő, cukor) abból származhatnak a táplálkozás eredetű krónikus betegségek. Ha dioxinnal szennyezett a kajád, akkor sem várnék örök egészséget.


Ha glutént eszel, akkor sem számítanék arra hogy soha nem fogsz megbetegedni.. Ezek szerintem logikusak.


Vagy valakik szerint, ha zsírt eszel, akkor is idővel megbetegszel (mondjuk ezzel az elmélettel a telített zsírfogyasztással kapcsolatban én nem értek egyet).


Tehát az számít mit eszel, az egy dolog hogy eleget eszel, de hogy az mennyire jó..

2014. máj. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!