Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagy Bettina (fitness modell)...

Nagy Bettina (fitness modell) megműtette a melleit?

Figyelt kérdés

2014. máj. 3. 08:55
 1/7 dirtboy ***** válasza:

elégé úgy tűnik hogy meg,nem is csodálkozok rajta,a testük a mániájuk,nekik nem számít hogy szilikon cicisek lesznek vagy sem.

[link]


[link]

2014. máj. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, úgy néz ki, de ez náluk alap.
2014. máj. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Andi80018 ***** válasza:
Hát még jó, legyen már rajtuk valami domborulat az izmon kívül. Mondjuk valamelyik hölgy már annyira szanaszéjjel van, hogy nem oszt nem szoroz. Ja, meg ugye hülyén is néz ki, hogy van egy kemény, izmos mellkas, meg rajta két labda. De persze a lájtosabb formán jól néz ki.
2014. máj. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyen szálkásság esetén nem nagyon marad a mellből se
2014. máj. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszokat!

Sehol nem ìrtak ròla, de màr egy ideje gondolkodtam ezen. Meg személyesen is ismertem õt, és valahogy akko rmég nem volt ekkora. ( csak egy suliba jàrtunk, soha egy szòt nem vàltottunk )


De akkot jòl làttam !

2014. máj. 3. 15:49
 6/7 anonim válasza:
38%
Egy női mell természetesen szép. Nem kell az éjjel-nappal budapest meg hasonló modellek után menni. Mind olyan nők akarnak lenni, mint azok a műmellű barbi babák a tv-kben?
2014. máj. 4. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szegényeket megértem mert emiatt a sport miatt ugyebár eltűnik a mellük és hát szerintem egyik nő sem érezné magát igazi nőnek mell nélkül... :(
2014. máj. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!