Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a különbség a marha fehérje...

Mi a különbség a marha fehérje és a tejsavó közt?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy a tejsavó gyorsabban felszívódik, de akkor miért van marha fehérje külön? Miben jobb?

2014. máj. 4. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert egyéni genetikafüggő, hogy kinek mi jön be és vannak akik a tejcukorra érzékenyek.
2014. máj. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm válaszod.
2014. máj. 4. 20:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az viszont eléggé el van sumákolva mibol van a marhafeherje.

"Hydrolized beef protein" ez azt sejteti higy hydrolizaljak a marhahúst kiszedik a feherjetartalmat. de ha valaki kicsit utánanéz az interneten rajon hogy ilyen eljaras nem letezik.

Ellenben hidrolizált kollagén létezik. Nagy valoszinuseggel azt raknak a dobozba. Ami pedig nem a legjobb feherjeforras. Ezt bizonyitja az a teny is hogy a scitec ennek nem teszi kozzé az aminosav osszetételét.

En nem vennék marhafehérjét.

2014. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
aki marhafehérjét akar, az vegyen marhahúst, attól jobb nem is kell.
2014. máj. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Van most egy kevés marha fehérjém.. Ami maradt azt mindenesetre megiszom. Én se nagyon ragaszkodom hozzá, de ezt is ajándékba kaptam. Köszönöm a válaszokat!!
2014. máj. 4. 22:10
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Mert a tejről és a tejszármazékokról egyre több érdekesség derül ki az utóbbi időben.Lényegében az,hogy semmilyen szempontból sem emberi fogyasztásra alkalmas 3 éves kor után,sőt káros bizonyos nézetek szerint.Ezért marad a tojás meg a marha protein amit ihat az aki nem fogyaszt tejszármazékokat.
2014. máj. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszodat! Mindenkinek ment a +!:D
2014. máj. 5. 12:28
 8/9 Sowilo ***** válasza:

Én pl. befosok a tejtől... :D De ha nem fosnék be tőle, akkor sem innám. Ahogy az előző is írta, elég érdekes dolgokat művelnek a tejtermékek a szervezetben, akkor is, ha nem vagy laktózérzékeny.


A marhafehérje minőségére viszont sok panaszt olvasni, ráadásul még drága is. Én pl. a tojásfehérjét használok, hobbiszinten nem rosszabb a tejsavónál, és ha nem puccos márkát veszel, olcsóbb is mint a tejsavó.

2014. jún. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

“ Marhafehérje


A marhafehérje a laktózérzékenyek másik nagy kedvence. Főként kötőszöveti fehérjét vagy specifikus aminosav spektrummal rendelkező kollagént tartalmaz. Emiatt a tejsavó fehérjével ellentétben nem igazán alkalmas izomépítésre. Épp ezért, ha az erősödés a cél, jobb valami mást kipróbálni. Azonban, ha fontos számodra az ízületeid, a hajad, a körmöd és a bőröd egészsége, mindenképp szedj kollagént. A kollagén bizonyos szintig lassítja a bőröregedést, feszesít és csökkenti a ráncokat. Emellett, hozzájárul az ízületek és a porcok egészséges működéséhez. [30]

A marhafehérje ideális:

Fiatalos, ráncok nélküli bőrre vágyó nőknek és férfiaknak egyaránt.

Ízületi problémákkal és mozgásszervi bajokkal küzdőknek.”

2023. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!