Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a szebb egy alacsony,...

Melyik a szebb egy alacsony, vagy egy magasabb kidolgozott test?

Figyelt kérdés

Gondolok itt alacsonyon kb 165körül,a magasabb pedig 180.

És mennyivel több idő "megszépíteni" egy hosszabb testet?


2014. máj. 8. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:

gyakorlati példa

lee priest 165 cm, elmondása szerint, csak úgy jön rá a tömeg, alig kell valamit csinálnia, ez lehet a testalkata miatt is.

másik oldal.

günter schlierkamp, legendás profi, ő 185 cm, és azt nyilatkozta, neki minden gramm izomért, keservesen meg kellett szenvedni, és pont lee-t hozta fel ellenpéldának abban a cikkben amit régebben olvastam, hogy az alacsony testépítőknek sokkal könnyebb dolga van!

2014. máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Általában a 170-185 közötti magasság a nyerő, illetve esztétikus testépítésben. De most hétvégén voltam nézőként a bodysport kupán és volt egy alacsony srác és mit mondjak, olyan szuper arányokat ritkán látni, lemosta a mezőnyt.
2014. máj. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Oké, de azért elég könnyű egy 160cm-s embernek. Képzelj el egy 180cm-es gyereket 40es karral, és egy 160cm-eset.
2014. máj. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ez így van, könnyebb. Nem írtam, hogy nincs így.
2014. máj. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ez ilyen, elismerem. 162 centi körül mozoghatok, kb 63 kg-al, és azért látszik hogy edzek. A karom megnem mondom mekkora, mert sose mértem, de tény hogy egy 170 centis egyén ugyanekkora karral nem lenne feltünő. Meg amíg én felpakoltam magamra 10kg-ot, az látványosabb mint ha ugyanezt egy magas ember csinálná.
2014. máj. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én azért osszevetnem veled a kart , ha gondolod, 173 magas vagyok.:-)
2014. máj. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs centis szalag, mérőszalaggal (fém) meg necces :D
2014. máj. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem úgy, dobok képet, meg te is.:)
2014. máj. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nos, én majdnem 2 méter vagyok, és szerintem a távoli jövőben kidolgozva se leszek sokkal szebb egy kaszáspóknál :D Ergo aki alacsony, az örüljön annak, hogy hamarabb és jobban ki tud nézni edzve.

Amúgy a 180 szerintem átlagos, mintsem magas.

2014. máj. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hátrány ha magas valaki. Nézzzétek meg Ronnie Colemant. Nem úgy néz ki, mint akinek szenvedni kellett volna az izomért. Pedig ő se alacsony.
2014. szept. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!