Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem tudok hízni milyen stratég...

Nem tudok hízni milyen stratégiát válasszak a hízáshoz?

Figyelt kérdés
193 cm magas 65 kg-os 21 éves srác vagyok igazából már nagyon zavar h ennyire vékony vagyok és tennék ellene! Azt már sok oldalból meg tudtam h ectomorph testalkatom van és igen nehéz és kitartó munka lesz mire egy normális testem lesz! Még 3 hónapja vettem a Biotech-től Hyper Mass 5000-t 4 kg meg B-complex vitamint még eddig nem nyúltam hozzá mert fölöslegesen nem akarom elfogyasztani! Nem vagyok pénzes ember sőt egyáltalán, de valahogy olcsón szeretném kihozni és h miket érdemes ennem vagy mik azok az ételek amik olcsóbbak de meg van benne az ami a csirkemellbe vagy egyéb ételekbe?

#testépítés #ectomorph #hízás problémák
2014. máj. 9. 14:33
 1/3 tkodit ***** válasza:

A csirkemellet nem azért esszük, mert túl sok pénzünk van, hanem mert ár/érték arányban, fehérjeforrásnak ez a legjobb.

Ha nehezen hízó vagy, akkor próbálkozhatsz zsírosabb húsokkal is, pl. combbal, de egyáltalán nem biztos, hogy jobban jössz ki arányaiban.


Normális étrend kéne neked, napi 5-6 étkezéssel. A szénhidrátok viszonylag olcsóak (zab, rizs, tk kenyér, hajdina, köles, neked akár még tészták is...), így a kalóriabevitel kérdése viszonylag egyszerű. Legyen meg a napi 2g/ttkg fehérje, a szénhidrátot meg addig növeld, amíg nem jön a tömeg a várt mértékben, és nem kell félned a zsíroktól sem.


Amúgy meg olvasd el a Sárga kapszulát.

2014. máj. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem ártana tömegnövelő étrend:

napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch). 1g x ttkg zsír!

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.


ehetsz csirkecombot is, tökmindegy, de legyen meg a napi bevitel.

2014. máj. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ádám te vagy az? :DD
2014. máj. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!