Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek az agresszivitás...

Szerintetek az agresszivitás növeli a teljesítményt?

Figyelt kérdés

Üdv.

Szerintetek az agresszivitás növeli a nagyobb súllyal való teljesítést ? Meg, hogy nagyon ideges valaki ?


2014. máj. 9. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
ha egy scot pados bicepszről beszélünk akkor ott nekem lehet de ha én ideges vagyok és máson jár az agyam egy nagy súlyos guggolásnál ami azért teknika is veszélyes is lehet legalább is nekm
2014. máj. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Az eredményes edzéshez megfelelő technika és helyes kivitelezés szükséges, amihez meg koncentráció, önfegyelem kell, a súly csak másodlagos.

Nyilván kell a megfelelően nagy súly is, de inkább kisebb súllyal helyesen kell csinálni, mint naggyal helytelenül.

Az agresszivitás könnyen sérüléshez vezethet.

2014. máj. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
határozottan igen. de nálunk a sportpszichológia annyira gyerekcipőben és annyira tévutakon jár, hogy nem is csodálkozok az ilyen kérdéseken annyira :(
2014. máj. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem növeli. Ha idegesebb vagyok, nagyobb súlyokkal tudok edzeni, illetve ugyanakkora súlyba többet tudok nyomni.
2014. máj. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

de most ne csak súlyokról meg gyúrásról beszéljünk ... az nem sport egyébként.

Az igazi sportágakban is bizony növeli, legyen az úszás, küzdősport, vízilabda, akármi. De ha olvastok kis sportlélektant, nem olyan nagy rejtély ez. Ahogyan a frusztráltság is növeli, a kisebbségi komplexusok is növelik és a szexet se véletlenül tiltja meg sok edző fontos versenyek előtt.

2014. máj. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig sport. Kemény edzés a súlyzós és mi testépítők végzünk mellé aerob edzéseket is. Szóval bőven sport ez!
2014. máj. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Növeli,igen. Testépítő vagyok,és edzések előtt gyakran felhergelem magam,különböző agresszív zenékkel.Néha felpofozom magam,iszok hozzá koffein tartalmú italt.Súlyzós edzésnél az agresszivitás elengedhetetlen véleményem szerint.
2014. máj. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!