Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy legyen emberi formám, ha...

Hogy legyen emberi formám, ha 0 az energiám?

Figyelt kérdés

Tipikus gyökér gyerek esete vagyok.


Gyenge testalkat, vézna, nem marad meg rajta semmi, suta mozgás, ebből kifolyolag mentális bajok.


Dolgozni járok, és még a 8 órás munkaidőtől is nagyon kifáradok (mérnöki terület). Elegendő kajára nincs pénzem (mert ugye zabálnom kell egy csomót attól függetlenül, hogy 60 kiló vagyok)...


Na, szóval semmi energiám se testileg, se agyilag.


És akkor még eljárjak kondiba vagy akármilyen sportra MUNKA UTÁN?


Mi értelme ennek?


Miért lenne nekem attól JOBB, hogy szopatom magam és fájdalmas edzésben veszek részt, amikor még a napot is alig élem túl? Könnyen beszélnek azok, akiknek sok az energiája, de nekem élni nincs erőm.


Ha eljárnék kondiba, tuti meghalnék pár nap után, mert nem lenne időm aludni meg ilyenek. Álmos lennék, fájna mindenem, végül meg kirugnának a francba, mert nem teljesitek.


Miért nem születhettem én is erős testalkatúnak és jóképünek?


Miért kell magam szopatni kondiban azért, hogy olyan nöknek kelljek, akik meg semmit sem csinálnak? Mert lássuk be, egy nő nem végez annyi fizikai munkát edzés közben, mint egy himnemü. Következésképpen, neki könnyebb. Nem tudom máshogy felfogni ezt.


Na, tehát még egyszer mondom. Tartásom nagyon rossz. Mozgáskulturám megintcsak nulla. Tehát csak azért kéne honapokat járnom tornázni, hogy egyáltalán kondiba elkezdhessek járni. :( :( :(


Ilyenkor csak sírnék egész nap, hogy miért vagyok állandóan elküldve a gulágra, és miért van még az átlagos szint is csillagászati távolságban tőlem :(


25 éves vagyok :( Semmit nem értem még el az életemben :/


Most menjek el pszichiátriára, hoy irjon fel gyógyszert, hogy jobban legyen, aztán mikor abból meggyógyultam, jöhet a mozgásjavitás, ha az megvan akkor jöhet a sport, ha az megvan, akkor jöhet a tömegnövelés, ha az megvan, akkor jöhetnek a tnaulás, majd az álláskeresés, majd pedig a karrier...25 évesen kicsit késő


2014. máj. 11. 14:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy itt mentálisan vannak gondok...
2014. máj. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
90%
Nem muszáj mindenkinek izmosnak lenni. Sehol nincs előírva, hogy kötelező jól kinézni. Egyszerű: ha jól szeretnél kinézni, akkor tegyél érte. Én is meló után edzem, és nem gond. Ha pedig nincs rá energiád és elég késztetésed, akkor pedig fogadd el magadat izomtalannak és nem kell sírni.
2014. máj. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 *Glissade* ***** válasza:

Én lány vagyok és nem gondolom azt, hogy könnyebb dolgom lenne edzéseb, mimt egy férfinek.


Egyébként meg provokáció ez a kérdés!

Miért ide jössz hisztizni a sport rovatba?

2014. máj. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:

nos... a rinyálást nem olvastam el, viszont a kérdésre válaszolnék: "Hogy legyen emberi formám, ha 0 az energiám?"


Én is ebben a cipőben járok. Sokat dolgozom, folyton kimerült voltam, fásult, a legkisebb dolgoktól is fáradtnak éreztem magam.


Nem kell hogy jó formád legyen, nem kell sportolni sem. Azt viszont mindenki eldöntheti, hogy kíván e tenni magáért valamit, mégha keveset is, vagy sem.

Lenn a teremben szerintem senki nem nézi azt, hogy te hogy nézel ki, vagy hogy kicsoda vagy. Mindenki azért jár, hogy változtasson magán, hogy jobban bírja a napi kihívásokat, bármi lehet a motiváció.


Ha épp "rottyon" vagy, az is motiváló tud lenni, legalábbis ha nem szeretnéd az egész hátralévő életed így leélni, és azon keseregni 25 évesen, hogy miért nem tettél valamit 5 éve, 30 évesen meg azért, hogy miért nem mentél el a terembe/más sportra 25 évesen.


Szerintem, ha az ember változtatni szeretne magán, nincs olyan fogalom, hogy "késő" lenne.

2014. máj. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 A kérdező kommentje:
De van. Mert nem tehetsz meg bármit x évesen.
2014. máj. 11. 14:51
 6/71 anonim ***** válasza:

Bármit nem, de a semminél a valami jobb, előremutatóbb.

Ha kicsiről is indulsz, de építő jellegű munkát végzel magadon, az jobban esik mint a semmi, és büszkébb leszel magadra, javul az önbizalmad, fejlődsz.


A fejlődésed pedig ne másokéhoz mérd, hanem magadhoz.

2014. máj. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
Baromság kérdező. Én 43 vagyok, de elhiheted hogy van rajtam elég izom, ha nem hiszed megy kép. De hidd el, ez a csajokat hidegen hagyja, nem ez a lényeg.
2014. máj. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 A kérdező kommentje:

én eredményekben mérem.


VAgyis, hogy xy ennyit meg annyit tett azért, hogy pl ilyen meg olyan jó csaj feküdjön le vele. Én meg 10x annyi után se értem el semmit.

2014. máj. 11. 14:57
 9/71 A kérdező kommentje:
jó, én meg egy mentálisan zavarodott, vézna alacsony, luzer vagyok. Ráadásul végtelenül ostoba, begyepesedett xar alak, mégis akad valami csaj. És szerencsére nem végtelenül ocsmány dagadékok, hanem "elviselhetőek"...de az átlag csinos, széparcú jó alaku lányok csillagászati távolságban vannak.
2014. máj. 11. 14:59
 10/71 anonim ***** válasza:
Hat így jártál. De ezért felesleges hisztizni, mint egy hulye pi csa. Legyél már férfi vaze.
2014. máj. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!