Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jumbo vagy 100% Whey Protein?

Jumbo vagy 100% Whey Protein?

Figyelt kérdés
Ki melyiket ajánlja? Természetesen izomra szeretnék építeni, normál étkezés és rendszeres edzés mellett. Danát és egyéb ilyen szereket kihagyom az életemből, viszont tanácstalan vagyok hogy táplálék kiegészítők terén melyik hozná a jobb eredményt illetve hogy mennyi idő után látszana és valóban izom építés lenne belőle és nem elhízás. Kérlek a kérdésre válaszoljatok és előre is köszönöm a segítséget.
2014. máj. 14. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
a lényeg, hogy a megfelelõ mennyiségû makro tápanyagot bevidd minden nap, az, hogy ezt szilárd élelmiszerbõl vagy porból teszed, semmiben nem befolyásolja az izomépítést.
2014. máj. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs gondod az izmosodással akkor a Whey Pro kiegészítve valami szénhidrattal edzés után pl.Vitargo


Ha nehezebben fejlődsz,vagy nem mindig tökéletes a kaja akkor inkább a Jumbo bár szerintem a Jumbo Professional sokkal jobb mert nem olyan cukros.


De mindkettő mehet az a legjobb.(Whey pro+Jumbo prof.)

Pl a fehérjét belerakhatod zabba,túróba kajánál,edzés utan meg a jumbo.

2014. máj. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget, valami hátránya van a kiegészítőknek? vagy későbbiekben lehetnek tőle problémáim? csak példa képp cukorbetegség, emésztési problémák vagy bármi más egészségi károsodás?
2014. máj. 14. 11:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet semmi problémád tőle, használhatod őket nyugodtan.
2014. máj. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy pl. megfingat, de lehet, hogy nem.


Na meg ha napi 6-ot megiszol (nyilván nem pont, de ha iszod ész nélkül) akkor a vesét is megterheli.

2014. máj. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ahogy olvasgattam a legcélszerűbb ha edzés után kell fogyasztani a testsúlyhoz megfelelő adagot illetve a napi étkezéshez, persze nem ész nélkül mert mindenhol azt írják hogy a megfelelő étkezés a fontos és csak ez csak kiegészítő tehát nem helyettesít semmit és csoda sem lesz tőle, viszont nem tudtam hogy valami hátránya lehet a fogyasztásának ezért köszönöm a válaszokat
2014. máj. 14. 12:51
 7/7 anonim ***** válasza:

220g Jumbo edzés után kb 800 kalória, kiegészít egy átlagos 2000 kalóriás étrendet, amit egyébként is eszel.

Ha nincs még grammozva a kaja, akkor Jumbo kezdő szinten, aztán hozzá kell tapasztalni a kaját, mire szálkásításhoz érsz tudod majd mit hogyan.

2014. máj. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!