Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki segítene nekem összeáll...

Valaki segítene nekem összeállítani szálkásító diétát?

Figyelt kérdés

Hali!

170cm/52,5kg/14L vagyok.

Ruhában már nagyon szép alakom van, de nélküle még van egy kis pocakom meg a combomon is van még zsír.

Szeretném segítségeteket kérni egy szálkásító diéta összeállításában. Kb. 120g fehérjének és 70g szénhidrátnak kéne benne szerepelnie (Táplálékkiegészítőt lehetőleg NE tartalmazzon!)


2014. máj. 15. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Neked nem kell diéta szerintem, így is sovány lehetsz. Egyébként nem nagy dolog összerakni, te is meg tudod tenni egy tápanyag táblázat segítségével. Megnézed pl, hogy 100g húsban van 24g fehérje, egy tojásban 6g fehérje, stb. Ch-nál is pl 100g rizsben 80g ch, zabpehelyben 60g ch.

Szóval úgy variálod ahogy akarod, hidd el nem nehéz ezt összehozni.:)

2014. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Hááát, azért nem vagyok sovány... :D

2014. máj. 15. 19:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Felmész a bodybuilder.hu oldalra és ott találsz az étrendek résznél tápanyagtáblázatokat és étrendeket is.
2014. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]

Ez nem tűnik rossznak :)

Viszont az étrend kiegészítők helyett mit egyek?

2014. máj. 15. 19:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Megnézed mennyi megy tápkiegből mennyi makro tápanyag és annyival több húst eszel, ha a a fehérje hiányzik. Tehát ha nem megy be tápkiegből 30g fehérje, akkor ezt kb 120g hússal tudod pótolni.
2014. máj. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]

Ez nagyon kevés kcal lenne?

2014. máj. 15. 20:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, de ezer alá nem kéne menned, főleg hogy ha edzel is. És fiatal is vagy, neked nem kell durva diéta. Már az adataid alapján sem.
2014. máj. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. máj. 16. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!