Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezzel tisztában vannak az...

Ezzel tisztában vannak az emberek vagy inkább kinevetnek?

Figyelt kérdés

Épp olvasom a sárga kapszulát ezen belül pedig a kezdő átmozgató edzést. Több kérdésem is lenne.


A gyakorisága 1 héten 3 kéne hogy legyen hétfő-szerda-péntek.


Itt megállva akkor kérdezném hogy gond hogyha a hétfőtől péntekig csinálnám? Csak mert haverom régebb óta csinálja és akarja hogy menjek vele én bírnám is szerintem csak kérdés hogy ez így jó-e vagy rossz.


A másik a gyakorlat.


Azt írja hogy a súlyok nem számítanak. A fekvepadon is csináljam inkább üres rúddal a kiemelést. Meg inkább ne erőltessem meg magam hanem érezzem azért hogy ott van a súly. Ezért a többi kondisok nem nevetnek ki? Teljesen kezdő vagyok még el sem kezdtem először lélekben épülök fel meg észben. Én csak ettől az egytől félek hogy kinevetnek. Vagy ők tudják hogy miért csinálom így?


2014. máj. 16. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Tejes testes edzésnél elég a 3 nap. Kell pihenő nap is, mert nem tudnál regenerálódni, nem fejlődnél.

A súlyok pedig igenis lényegesek. Annyival kell végezni, amivel éppen megy szabályosan a 10-12 ismétlés egy sorozatban. Ez értelemszerűen más-más súlyt jelent gyakorlatonként, mert nem mindegy hogy pl guggolsz vagy bicepszezel.

2014. máj. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*teljes testes
2014. máj. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jajj ne aggudj, nem fognak kinevetni!
2014. máj. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm!
2014. máj. 16. 18:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Két teljes testes edzés között legyen egy pihenő nap (tehát összesen kb. 48 órányi pihenő).
2014. máj. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!