Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha 5 hónapig elszántan gyúrok...

Ha 5 hónapig elszántan gyúrok akkor mennyire fog látszani a változás 5 hónap alatt? Az étrendel tisztában vagyok be is tartom, a gyakorlatok is mennek szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 15. 22:52
 1/4 Sir Sarcasm ***** válasza:
úgy 5-6 kiló jöhet fel, persze nem mind izom. Viszont, ha utána abbahagyod vagy visszaveszel akkor értelmét veszti az egész, mert veszíteni fogsz a tömegedből. Szerintem csak akkor kezdj neki, ha utána legalább a szintentartás menni fog.
2013. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 fünof ***** válasza:
ha alapszintről kezded 5 hónap alatt már elkezd nőni, kifelé domborodni a mellizmod a karod is ugyanígy a hátad is. csak ne hagyd abba mert akkor visszafejlődik.
2013. aug. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Havi nettó max 1kg izom jöhet naturálban, így számolj. 5 hónap alatt már szépen látszik az eredmény, de egy izmosabb formához, amire én azt mondom, hogy izmos, az évek kérdése, nem pár hónap.
2013. aug. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2013. aug. 16. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!